Labiausiai nuskausmine gedimai /remontai

Sveiki! Turiu as Renault Laguna, tik man bedos dabar su ja…:confused: Tai gal galesit man patart, kas jai yra, nes nezinau. Tai va, 94m. Renault Laguna, 1.8 benzinas (duju nera). Kiekviena ziema ir TIK ziema kazkas jai nutinka. Uzsivedu normaliai, kazkur nuvaziuoju, sustoju - uzgesinu varikli. Vel kurt - neuzsiveda!Užsispyręs Tada laukiu, kol variklis atvesta ir tada ji uzsikuria vel. Dar buna, kad pradedant vaziuot kartais trukcioja, lyg su kuro padavimo sistema butu kazkas netaip, bet nevisada…Gal ten uzsiurbia ka nors…nezinau as. Varyciau i autoservisa, bet jei cia nesunkiai galima pataisyt, tai pats pataisyciauŠypsena Padekit, chebryte, jei zinot kame cia beda, gal kazkam taip jau buvo?

JOOOOOO . tikrai padesim mes tau cia Juokiasi pasiulysiu kaip ir dauguma - keisk benzino filtra . nors jis tikrai cia nekaltas Mirkt

o gal vertetu temperaturos davikli patikrint? Mirkt
jei reikai manualu parasyk emeila i privacia vakare atmesiu kai namie busiu Nekaltas
renault ligos labai geros ir fyg nuspejamos Šypsena

tai jio kaip ir visi meistrai
pasakai plaukoija apsukos

aha… reik keist oro filtra
kuro filtra, zvakes, laidus , skriejika, purkstukus, siurbli benzo,
ir tik tada kai jau viskas pakeista reikia patikrint isiurbimo kolektoriaus tarpine Cha cha Cha cha Cha cha

sankabos keitimas golfui…dalys 328lt…gal kas nori pakeist? del kainos susitarsimMirkt
rimtaiNekaltas
golf mk3 TDI

[quote] Sveiki! Turiu as Renault Laguna, tik man bedos dabar su ja…:confused: Tai gal galesit man patart, kas jai yra, nes nezinau. Tai va, 94m. Renault Laguna, 1.8 benzinas (duju nera). Kiekviena ziema ir TIK ziema kazkas jai nutinka. Uzsivedu normaliai, kazkur nuvaziuoju, sustoju - uzgesinu varikli. Vel kurt - neuzsiveda!Užsispyręs Tada laukiu, kol variklis atvesta ir tada ji uzsikuria vel. Dar buna, kad pradedant vaziuot kartais trukcioja, lyg su kuro padavimo sistema butu kazkas netaip, bet nevisada…Gal ten uzsiurbia ka nors…nezinau as. Varyciau i autoservisa, bet jei cia nesunkiai galima pataisyt, tai pats pataisyciauŠypsena Padekit, chebryte, jei zinot kame cia beda, gal kazkam taip jau buvo?
[/quote]

paziurek babina pas tevo passata tas pats buvo, tik truputi geriau pavaziuoji 1-3 km ir uzgesta, po 10 min vel gali vaziuotiŠypsena

paziurek babina pas tevo passata tas pats buvo, tik truputi geriau pavaziuoji 1-3 km ir uzgesta, po 10 min vel gali vaziuotiŠypsena

[/quote]

O tai pakeitet babina, ir vel buvo viskas normaliai?Šypsena

Raktu serdeliu komplektas
Duru uzraktas
Duru rankena
Duru uzraktu remontas
2 598 Lt

ko taip daugApakęs?

SCANIA Cha cha

Cha chaGerai

Opel Omega A:

dege masinos vidus (uzsidege nuo saugikliu bloko - iskleres kontaktas) - remonto kaina+ detales su elektros instaliacijos, visos konsoles, stogo apmusalu, vairo keitimu - apie 600 lt pries mazdaug 8 metus.

Vaziuojant Prancuzijoj, numire vandens pompa - nutempimas + remontas + detales kainavo apie 2000 lt pries 7 metus

nemazai nuskausminimu galima rasti

www.pagreitis.lt

gal kam pravers Mirkt

techninis aptarnavimas- vien tik uz darba 1 val teko pakloti 115,50 lt (be pvm), kai realiai dirbo max 15min.