Kuri valtis geresnė?

Klausimas apie kitokias valtis. Nusprendziau pasiimt medine valti nuolatiniam laikymui ezere. Yra du variantai: medine(pusine) arba is jurines fanieros(9mm). Gal kas turit patirties? Gamintojas - dusetiskis Valdas, gal kas irgi esat susidures? Bet kokia pagalba tiksMirktLabasApkabinimasTaurė Kaip pasakoja pats gamintojas - jurines fanieros valtis reikalauja maziau prieziuros, lengvesne.

Fregat geros valtys, bet UFOS gamyklos MASTER LODOK ne ką blogesnės. Jei ką turiu pardavimui jų modeliuką AKVA 3200 CK. Yra dar 2 vnt. visai naujos, neišpakuotos. Neužsiimu valčių prekyba, pasitaikė proga ir parsivežiau keletą. Jei ką domina klauskite.

Labas, esu plaukiojęs su ja net 20AG 4T motorą pakabinęs, nu viskas neblogai. Aišku ji D kategorijos, bortas žemas, tai ne bangom.

Berods pas mane panasi tai stabilumas liuks

matyt kelnes prišlapino tai kažkaip pasiteisinti reikėjo Cha cha

Man buvo nedaug atitruke balionai nuo stiklo plastiko transo , bandziau su auto stiklu klijais , atitruko po pirmos zvejybos Cha cha . Tiesa nenaudojau grunto , kuris yra naudojamas iklijuojant auto stikla . Bet juk Rib.ams kazkaip priklijuoja pusles Nekaltas

galvoju panaudoti situos:
http://www.soudal.lt/profesionalams/index.php?option=com_profesionalam
s&view=productsitem&layout=preke&subCatId=2&cid=460&Itemid=107

tik kad labai greitai sukieteja
laiko 400 kg/kv.m.
sudetyje nera jokiu tirpikliu ar pan., tai gal nepazeis

pasiskambink minBoat Mindaugui, patars tikrai
606 05418

Reiktu pabandyt su masinu stiklam klijuot naudojama derva.Stiklas labai lygus pavirsius ir vistiek ta derva kimba jopapa.As guminius rib valties atmusejus soninius priperdolinau nezinau ar beitu atlupt.Tik pries naudojant reikia kazkokia kuinia dar ar tai nuriebalint ar tai paruost pavirsiu,jin brangoka.Kimba patikek.

pabandyk su masinu stiklu ‘‘klijais’’

maciau, skambinau, teiravausi. Pardavejas nera tikras, ar klijai "lipina" stiklo audini, nes jie yra skirti pvc su pvc klijuoti…
panasiu kliju atsisiunciau is savo valties gamintojo - dariau bandomaji klijavima (ne ant valties), tai pvc medziaga sukibo, o stiklo plastikas - ne.

http://valciucentras.lt/pripuciamos-valtys-ju-priedai-ir-dalys/Klijuoj
ami-priedai-klijai-dazai-remonto-medziagos/klijai-pvc-valtims-profesio
naliam-naudojimui-klijai-pvc
sitie turetu laikyti Nekaltas

sveiki, gal galite patarti kuri valtis geresne PVC? ar armuotos gumos? kokie pliusai minusai siu valciu?

O aš su flomasteriais užpaišiau ir nr ir vėliavą ir kas du - tris metus atnaujint tereik,pablunka spalva.Flomikai GIOTTO DECOR textile.Gal kam pravers.

tai vat sitoj vietoj prasoviau, ir isviso reikejo daryt nuimamus rolikus, kad liktu plika platforma, nu bet cia jau kita temaCha cha

jasnenka pas mane slides pagal balionu forma tai balionai apsaugoti tik kylis viesas

variantas galimas, bet maziau tiketinas, as kai dariau priekaba, tai padariau klaida sakyciau statydamas tik rolikus, o ne darydamas ‘‘slides’’, nes dabar dugnas remiasi 4riose vietose, priekis i laikikli isiremia ir kylis 3jose vietose remiasi, o siaip visa valtis atvira, o su slidem butu didesnis plotas apsaugotas nuo pazeidimu, aisku gal jau ir nuo senatves jai taip, nes pirkta tai 2008, bet i metus as tik 20-25 kartus isplaukiu

siaip tai problema kita kai pripusta vezioji nieko, tai daugiau nuo smelio ir zvyriuko kai ilipineji i valti ir prasitrina is vidaus per dugno sujungimus,pas mane brigas jau 8metai neardziau dugno nors plaudavau, o plaunant papuola to smelio visur kai pradejo rinktis vanduo tai isardziau ir pastaciau pries saule tai 5 skylukes ant dugno adatos dydzio radauŠypsena

rudeni visa su feiriu ploviau, kad ziemai neliktu jokiu kvapu pacam, tai jokiu burbuliuku is vidaus ir is sonu nebuvo, tai itariu dabar(po ventiliu patikros) kad visdelto dugnas bus pazeistas veziojant, nes kylio kamera kaip palikau rudeni, tai ir radau pavasari nei kiek nenusibezdejusia

Pamuiluok ir siules , mano kolibris butent per ten leido . Nors lygtais Barko instrukcijoje raso kad jai po paros kameros dar laiko forma tai viskas ciki-piki , tai yra normos ribose .