Kur perkame "žaliavas"

Jasnenko, patikek, as buvau “gerose akyse”, “Lanoj” ir dar keliose didesnese siulu parduotuveseCha cha, taciau niekas nezinojo apie ka kalbu, arba tiesiog: “mes tokiu specialiu neturim, o kur prekiauja nezinom.” Girdejau, kad kazkur Alytuje tikrai yra, taciau vis dar tikiuosi rasti kur nors arciau…Nekaltas

vilna yra dazoma su aniliniais dazais. ju yra pirkti senukuose dazu skyriuje. kaina 2.60

kur galima nusipirkti siauliuose vilnos?

Siauliuose vilnos yra Lyros parduotuvej (pietiniam Lyros gatvej)… ten maisto parduotuvej prie kasu yra skyrelis sagu, vilnos, kosmetikos ir visokiu niekuciu Mirkt

PS: O kur Kaune gauti uzsegimu karoliams? Šypsena

Vilniuje VCUP’e 5 aukšte esančioje siūlų parduotuvėje mačiau pirkti vilnos vėlymui - jau nudažytos Tūsas kuokšteliai gal po kokius 50 gr, kaina lyg tai 6 Lt… (sorry, nebepamenu Nekaltas ) bet manau, kad pabandymui - pats tas Gerai

tai,kad as ne kaune gyvenu,o siauliuse man netycia pasispaude kaunas. labai aciu uz atsakyma

tai mergaite juk as apie siaulius ir parasiau… Šypsena arba as jau nebesusigaudau apie koki miesta tu is tikruju klausi Mirkt

Kaune uzsegimus karoliams ir t.t as perku Mickeviciaus gatvej - parduotuve “Ciklanta” (priesais AVON atstovybe) Mirkt

sveikutės ,gal kas žino kur Vilniuje pardavinėja Vernito firmos siūlus Šypsena

Siek tiek Vernito produkcijos maciau Hyper Rimi siaures miestelyje. Ten viskas suversta i viena konteineri todel tenka gerai pasirausti, kol randi

as perku bazej,4 sandely viskaŠypsena ten labai pigiai karoliuku tokie prikimsti maisiukai tik po 1lt,akmenys ten nebrangiai kainuoja ir siaip papuosalu yra,auskaru kabliuku,uzsegimu,kepureliu karoliukam ir t.t. Šypsena

O kur ta bazė randas Šypsena

as apie siaulius ir kalbejau. o pasakiau,kad kaune negyvenu ir nezinau kur pirkti uzsegimu as ta norejau pasakyti.

Gal galetumete pasakyti, kur Vilniuje galeciau nusipirkti mazu sidabro spalvos ziedeliu auskarams (tokie prasiskieciantys buna, kad galeciau sujungti kabliuka su gaminiu…) man labai labai reikia o niekur nerandu… rankdarbiai.com siuo metu nera Liūdnas

ar siauliuose yra fimo molio? (T)

Beje, gal kas zinote, kur Siauliuose butu galima nusipirkti gobeleno kampui aptraukti?Nekaltas

sweiki. gal kas žinote, iš kur galėčiau pigiau nusipirkti šilko medžiagos?nes visose audinių parduotuvėse jis lb bangus ir man tada net neapsimoka pradėti tapyti ant šilko. DrovusNekaltas