Kuo buvote praeitame gyvenime?

I don’t know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere in the territory of modern USA around the year 1984.
Your profession was that of a Rembo III.

Blem, gi sakiau jum…

Benny Benasi - Able to love

,.gyvenau kazkur rytuose… labai seniai… ir buvau ragana-))., turejusi uzsleptu talentu, kurie lauke kitu laiku, kad galetu buti realizuoti… /dabar piesiu-)/

o gal tu zhydu buwaj?MirktJuokiasiNekaltasJuokiasiMirkt

ash irgi dariausi testa Cha cha Taij buvau filosofas kazhkoks (vyrasCha cha) JAV gyvenau Cha cha

nu blyn, as juk ne tavo senelis! Juokiasi

vyru buvauApakęs
gyvenau Vengrijoje,775metais.Profesija:astronomas,astrologas,zemelapiu sudarinetojasNekaltas

gy gy gy
ishsibooriaw toje svetaijneje … Šypsena
ash arba dirbaw bibliotekoje [boowaw vyras] Cha cha
arba boowaw vienuolis Cha cha
t.y. ne vienuolis bet tipo vyriausiasis brolis Cha chaDDDDDDDD
ŠikšnosparnisŠikšnosparnisŠikšnosparnis

p.s. gyvenaw 1350 metaijs aliaskoje Cha cha Girtas

o mano bratka 700 metaijs kinijoje boowa arba mishkininkas arba tipo horseman Cha cha Girtas
wat… ;]

turiu knyga ir buriausi Taip
1 savo gyvenime as buvau ta sokeja is rytu kur haremuose budavo Piktas
2 kazkoks zmogus (tikslus nustatymas buvo net su pavarde) is skandinavijos saliu kuris(tai buvo vyrasCha cha) statydavo laivus Šypsena
3savo gyvenime buvau medis Nekaltas (nelabai tuom tikiu)
4 savo gyvenime as esu mergiote Juokiasi
seip as tikiu reinkarnacija Taip
ir kiek buriausi (su vis kitom knygom ir t.t) tai vis rodo ta pati Nekaltas
galiu dar papasakot kaip mirdavau Nekaltas
1gyvenime miriau nuo kazkokios nepagydomos ligos Pavargęs
2gyvenime ant mane kazkas uzkrito Apakęs
3gyvenime kazkas nukirto Juokiasi
4gyvenime…ee nzn dar Cha cha
vat tep Taip
seip,tipo mano siela yra labai jauna,nes pagal tikraji ta visa tikejima tai tos reinkarnacijos buna amzinybe Nekaltas
chm…kazkaip dabar parasius,net suabejojau Cha cha
bet del 3gyvenimo netikiuApakęs
nejau as buvau medis Pavargęs

Your past life diagnosis:


I don’t know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.
You were born somewhere in the territory of modern North New Zealand around the year 375.
Your profession was that of a artist, magician or fortune teller.


Your brief psychological profile in your past life:
As a natural talent in psychology, you knew how to use your opportunities. Cold-blooded and calm in any situation.


The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your task is to learn, to love and to trust the universe. You are bound to think, study, reflect, and to develop inner wisdom.


Do you remember now?

----------------

Netikiu,ash manau kad ash kate buwau…LiežuvisCha cha

stalinu… Angelas

I don’t know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.
You were born somewhere in the territory of modern East Australia around the year 1775.
Your profession was that of a leader, major or captain.

yes! vis delto buvau vyras!
o kazhkada galvojau, kad begemotas, pas juos tokios zhavios ausytes Cha cha

Na as tai tikriausiai aname gyvenime gyvenau Egipte ir buvau faraonas, nes dabar visas kas su Egiptu susisje unreal atrodoCha cha

tai kad nera jokio testoLiežuvisLiežuvis cia paprasciausia nuojautaŠypsena

greiciausiai na kaip jau man atrodo tai kokiou nors gyvuliu arkliu ar suniuJuokiasi

apie 1325 metus centrineje Indijoje buvau moteris kahzkoks vadovas ar kaptinas (nu krc verxasCha cha).buvau nedrasus,drovus zhmogusDrovus…turejau rasytojos talenta…zhmones laike mane keistuole;}…mano misija shiame gyvenime yra: padaryti pasauly grazhesny.Apakęs…tai va…chia pagal ta testa…

kaskada kai dariaus testa tai tipo buvau kaskas is Kleopatros gimines
ar net pati Kleopatra
bet nelabai noriu tiket NekaltasNekaltas

as tai kazkada testa dariaus tai ishejo kad as buvau vokietis, kuris moke zmones shokt, dainuot, grot gitara… Cha cha nu zodziu biski prie menoNekaltas Cha cha

O ash tai buvau kazhkokiam susmirdusiam kaimeli ir mano profesija buvo batsiuvys bet kai pagalvoju tai senoveje gera profesija buvo.

O ash tai buvau kazhkokiam susmirdusiam kaimeli ir mano profesija buvo batsiuvys bet kai pagalvoju tai senoveje gera profesija buvo.