Kryžiažodžių mėgėjų klubas. Patarimai, pagalbos, atsakymai..

aciu,kai kas tinka Labas Apkabinimas

Juokdarys, klounas-pajacas Taip

kreipkis ir dar karta Laimingas

Dar labai idomu:ar yra kas nors laimejes pinigini priza,issiuntes atsakymu kupona ???As viena karta(pries kokius 2 metus) laimejau 40 ar tai 50 lt TaipDabar nusipirkau 4 knygutes ir vel bandysiu siust atsakymus,gal pasiseks Nekaltas

zinok as esu be skaiciaus issiuntus tu uzpildytu kuponu, bet net viena karta nesu nieko laimejus… o kryziazodzius as labai megstu, zurnalu kruvos issprestu, bet atsakymu jau nebesiunciu, nes jau atsibodo nieko neislost Girtas

mano mama siaubingais kiekiais siusdavo… bet tai irgi nesamone, nieko nelaimedavo visiskai… o dabar abi perkam tik del malonumo, vistiek issiuntus veltui pinigai butu isleisti

esu laimejes pora sykiu po 100lt.cia gal priesh tris metus…dabar nebeperku,bet pamaciau tema ir vel uzshsimaniau.taigi gal patartumet koki zurnaliuka kuris butu su tikrai gan rimtais klausimais,nes banalus ir lengvi klausimai,kurie pasikartoja beveik kiekviename kryziazodyje kazkaip nelabai domina…noreciau pasukt savo smegenine.

Perlas Nr.7**1.Pirmasis stulpas ???2.Kitokios formos 3.Gailios ašarikės ???4.Aktorės karjera 5.Daktaras Neatėjo 6.Garsus veikėjas ???7.Ribotas laikas ???8.Pilki vilkiukai ???9.Stiklinė ant stalo 10.Juokas pro ašaras 11.Kaimas dar miega 12.Rudi kamuoliukai 13.Mano teritorija 14.Klaidus kelelis ???15.Karalius Lyras 16.Filmavimo kamera 17.Veiklus vaikinas 18.Margas pasaulis 19.Ugnies vaikeliai 20.Valties ir vielos Nekaltas ???**biski pasprendiau dar Cha cha

einu sprest toliau… Labas

Aš esu laimėjusi sykį 20 lt.,kitąkart 30lt. Taip O iš ko nebeatsimenu,irgi spręsdavau viską paeiliui Taip MirktRedakcija buvo lyg “Pienių pieva” ŠypsenaDabar nebesprendžiu Ne Šypsena

yra tokia knyga “slovarik krosvordista”, nebandei?

juokdarys klaunas - Pajacas

Varanas-roplys Anzelmas Matutis-poetas,rašytojas Tesma-SI vienetas,mokslininko A.Tesmos vardu pavadintas elektronikos sr. Asta Šalkauskaitė-aktorė Opera-pjesė Turkis-akmuo Ani Žirardo(gal Ane Nekaltas) Sniegena-kikilių šeimos paukštis Uitena-nuolat ujamas Kietas Kietas Kietas

dekui uz pagalbas Mirkt3 knygutes jau pilnai issprestos,liko paskutine ir biskuti neaiskumu Cha chaTaigi,dar help’u reiktu Nekaltas

diplomatinis kreipimasis - nota k.majaus romanas - vinetu

12 kedziu herojus - kysa baudziauninko darbas - lazas