KOSTRZEWA kieto kuro katilai - nuomones???

Po visos dienos praleistos katilinėje pavyko daryti šiuos nustatymus:

http://www.youtube.com/watch?v=yV6xvRe-QBA

ventiliatorius pastatytas ant trečios padėties.
anglies padvimas 2,2 s.

Pas jus 25 Kw galingumas- padavimas angliai serviso rezime 2,2.
15 Kw galingumui - padavimas 1,5
40 kw galingumui - padavimas 3,1
50 Kw ir galingesniems padavimas priklauso nuo sraigto apsisukimų greičio - 2,2/ 1,1
100 Kw - 4,4/2,2.

Kaip suprasti "degiklio lėkštelė užsandarinta silikonu"? Ar tai reiškia, kad lėkštė, kuri dedasi ant degiklio yra tarsi priklijuota prie degiklio? Ar tas būtina? O kaip tada daryti, kai reikia atidauzyti degikli ir isvalyti?

Ar cia galioja tik anglims?

Ventiliatorius pas mane stovi ant antros padeties ir kaip suprantu Jūs siūlote jo pūtimą prie 100% katilo galingumo sumažinti iki 85 ir proporcingai prie kitų galingumų?
Dar klausimas - kaip suprasti ar neperdaug paduodama oro ir kaip teisingai sureguliuoti deguonį? Degiklio lėkštelė pas mane užsandarinta karščiui atspariu silikonu.

[/quote]

Jei ventiliatorius stovi ant antros padėties, tai patikrinkite ištraukimo ventiliatorių ar neužstrigęs (gal užsiteršęs). Klausimas dėl kamino traukos.
Ar tikrai paleidus katilą 100% galia kuras lėkštelėje dega tolygiai (žarijų krūvelė apie 3-5 cm)? Jei dega tolygiai, viskas veikia, tada reikėtų ventiliatorių perstatyti į 3 padėtį ir sureguliuoti iš naujo…

Dėl oro kiekio. Dabartiniais savo nustatymais paleiskite katilą 100% galia. Įjunkite liambda zondą. Kol oro kiekis nepasieks ir nebus mažesnis nei jūsų nustatytas (120 berods), tol ventiliatoriai dirbs mažiau nei 100% galia. tai reiškia reikia didinti oro kiekį (pagal viską 140).

Oro kiekio nustatymas aprašytas instrukcijoje. Išjungti liambda zondą parametruose, nustatyti reikiamą galią (pvz. 20) ir palaukti 10-20 min, kol normalizuosis degimas ir nusistovės oro parametrai . Gautus duomenis suvesti prie atitinkamos galios oro kiekių. tada su 40 galingumu. Visų pirma degimas prie visų galių turi būti teisingai sureguliuotas (tolygus).
Tiksliau yra nustatyti prie 20% galios oro kiekį, tada prie 40%. Žingsnis paprastai yra 10. Analogiškai sureguliuoti likusius. Prie didesnių galių oro kiekiai dažnai būna labai maži ir nepatikimi.
Oro kiekius matuoti nevėjuotą dieną, kai trauka kamine įprastinė. Oro kiekis prie šių galių

[/quote]

o koks turi būti anglies padavimo laikas?

[/quote]

Ventiliatorius pas mane stovi ant antros padeties ir kaip suprantu Jūs siūlote jo pūtimą prie 100% katilo galingumo sumažinti iki 85 ir proporcingai prie kitų galingumų?
Dar klausimas - kaip suprasti ar neperdaug paduodama oro ir kaip teisingai sureguliuoti deguonį? Degiklio lėkštelė pas mane užsandarinta karščiui atspariu silikonu.

[/quote]

Jei ventiliatorius stovi ant antros padėties, tai patikrinkite ištraukimo ventiliatorių ar neužstrigęs (gal užsiteršęs). Klausimas dėl kamino traukos.
Ar tikrai paleidus katilą 100% galia kuras lėkštelėje dega tolygiai (žarijų krūvelė apie 3-5 cm)? Jei dega tolygiai, viskas veikia, tada reikėtų ventiliatorių perstatyti į 3 padėtį ir sureguliuoti iš naujo…

Dėl oro kiekio. Dabartiniais savo nustatymais paleiskite katilą 100% galia. Įjunkite liambda zondą. Kol oro kiekis nepasieks ir nebus mažesnis nei jūsų nustatytas (120 berods), tol ventiliatoriai dirbs mažiau nei 100% galia. tai reiškia reikia didinti oro kiekį (pagal viską 140).

Oro kiekio nustatymas aprašytas instrukcijoje. Išjungti liambda zondą parametruose, nustatyti reikiamą galią (pvz. 20) ir palaukti 10-20 min, kol normalizuosis degimas ir nusistovės oro parametrai . Gautus duomenis suvesti prie atitinkamos galios oro kiekių. tada su 40 galingumu. Visų pirma degimas prie visų galių turi būti teisingai sureguliuotas (tolygus).
Tiksliau yra nustatyti prie 20% galios oro kiekį, tada prie 40%. Žingsnis paprastai yra 10. Analogiškai sureguliuoti likusius. Prie didesnių galių oro kiekiai dažnai būna labai maži ir nepatikimi.
Oro kiekius matuoti nevėjuotą dieną, kai trauka kamine įprastinė. Oro kiekis prie šių galių

Ventiliatorius pas mane stovi ant antros padeties ir kaip suprantu Jūs siūlote jo pūtimą prie 100% katilo galingumo sumažinti iki 85 ir proporcingai prie kitų galingumų?
Dar klausimas - kaip suprasti ar neperdaug paduodama oro ir kaip teisingai sureguliuoti deguonį? Degiklio lėkštelė pas mane užsandarinta karščiui atspariu silikonu.

Jei galima pasakysiu keletą pastabų:
Prie 100% galingumo pas jus vetiliatoriai 100 % - įjungtas liambda zondas,kurio pagalba didinami ar mažinami ventiliatoriai 10%. Jūsų atveju nėra vietos didinimui (110% nenumatyta). Jei tai tikri nustatymai prie 100% galingumo, reikėtų ventiliatoriaus galią pakeisti į 2 pakopą ir viską perreguliuoti- sumažės apie 15%.
Deguonies nustatymai nėra tolygūs- paprastai nustatoma prie 20%, po to prie 40% ir toliau išlaikomas žingsnis kas 10. Reikia įsitikinti ar nepatenka perteklinio oro per degiklio lėkštelę ar degiklio tvirtinimą - reikėtų užsandarinti.

pirmas auktas - grindinis, antrame - radiatoriai ir vonioje grindinis

koks pas tave sildymas? grindininis ar toks ir toks?

Nustatymus ilgų bandymu metu ieškojau pats, kai meistras reguliavo dar anglies neturėjau. O šiaip tai dėl anglies kvapo labai norint gal ir galima prikibti, tačiau dėl suodžių tai jokių problemų.

Cia tokius parametrus meistras nustate, ar pats? Turiu omeny ventiliatoriaus galinguma>?Pas mane zymiai mazesni, bet as kurenu pjuvenu granulem, turbut taip turi buti. Siaip graziai dega, geras filmukas, o ir katilinej svaru. As vis bijau tu suodziu ir kvapo, todel anglies kol kas nebandau… Dekui, idomu buvo paziureti. Sekmes eksploatuojant Labas

Idedu savo katilo nustatymus:

http://www.youtube.com/watch?v=Bdyotw8jDn8

As irgi paemiau 10 maisiuku eko-groszek pabandyt is baltijos anglies, ziuresim kas bus. Nors Kaune ir ner daugiau pasirinkimoŽliumbia

dekui uz patarimus, skambinau i Baltijos angli, tai is Siauliu sandelio pasiule 610 Lt tona, frakcija 10-25mm. Sufasuota po 25kg maisiukais, tai galvoju reiktu pasiimti koki 10 vnt pabandymui

Pasidomek Radviliskyje, nes i Vilniu Refacto atrodo is Radviliskio veza. Kokybe gera.

Girdėjau yra kažkur Radviliškyje ar rajone bet nežinau kontaktų.
Kretingos UAB P.Varkojis ir kompanija, Mob.tel.: +370-650-78749 Vaidotas - reikia savo transporto

pas mane irgi paprastai ant paletes su dirzais, bet aplamdytas nebuvo, nors veze iki kauno

o jei su bulgarke praejus numazint taip kad jau tas 10 cm nebesitrintu
ishstumtu gi vistiek granules i degiklio virshuNekaltas

taj rektu paliukensa paklaust kodel tik keli shimtaj,
nes jei galingums beveik dvigubs,
taj piachius turi but tiek pat ilgiasnis arba platiasnis,

vopros: kur najiobke ? Laimingas

Nzn ar pades, mano katilas 15 kw. Usirasiau del visa ko pirminius nustatymus kur meistras paliko granulems( biski koreguoju pagal poreikius).Vent:20%-23; 40%-28; 60%-34;80%-40; 100%-45; Deguonis: 20%-200; 40%-190; 60%-180; 80%-170; 100%- 160. O kokie gamykliniai turetu but nzn ar is vis tokie yra.