Kompiuteriu piesti piesiniai ka manot?

nesakau kad ant popieriaus pieshti pieshinukai yra kazkuom prastesni. Be to, tai irgi ranka pieshti darbeliai. juk jie nepasidaro patys Pavargęsnematau didelio skirtumo ar vaikiukas naudoja popieriu su pieshtukais, kompiuterine programa, medziaga ar shiaip dar kokia priemone Nekaltas juk tai vistiek vaikiuko kuryba Apkabinimas Žvaigždėkalbant apie tokiu atviruku platinima, tai vaikiukas net ir noredamas nesugebes pripieshti ant popieriaus tokiu paciu atviruku mikioniniu tirazu, juos vistiek reikes spausdinti. O tu ar pagalvojai kokia neigiama energija sklinda nuo spauzdinimo mashinu??? Baisupagal tave, taip isheina kad visi atvirukai yra shalti ir su bloga energija Pavargęs

bent jau as manau kad tai irgi yra siokie tokie meno kurineliai ir istikruju ner jau taip lengva piesti naudojantis pele piesiant piestukais ar teptukais gal net lengviau tai daryti nei kompu… Šypsena

Ka cia kliedi nesamones Šypsena Nemoki, tai nereiskia, kad padaryti negali Cha cha

nu seip jau as tokiam konkurse antra vieta uzemiau lietuvos mastu… ta prasme piesiniu piestu kompiuteriu…

Nekaltas

visai mielu yra Taip

seip ir tokiam darbui riekia daug igudziu…kompiuteriu prieshti gali kiekvienas, nors ir nemokantis ranka graziai piesti…taciau ranka piesti piesiniai man yra zymiai grazesni Nekaltas Laimingas Flirtas Drovus Žvaigždė Angelas

norejau lygiai ta pati pasakyt Taip Laimingas

keita… bet negi ce ne rankomis piesta? ranka ant pelytes Cha cha siaip tai butent sitie, tai man nelabai grazus. bet yra tikrai graziu, ir nerealiai graziu darbu tiek piestu, tiek darytu su kompu…

na ajshq, kad to kas daroma ranka ir is sirdies nepakeis jokie kompiuteriai…manau, kad ranku darbas gywuos wisada…kompiuteriu piesiniai siek tiek suwarzomi…nera tiek galinygiu…bet ajshku paziuret ir pabandyt juk galima;]

opa…va cia tai nuostabu[;

aj tyngiu pasisleiot Cha cha

na jau, tikejausi ishvyst tikrai kazhka ispudingo ale nepavyko Cha chanors ir shiaip nemegstu ash tu su kompu padarytu paveiksliuku. man grazhiausi ranka pieshti, ne tokie shalti atrodo.

Pirmenybė gyvasčiai, visuomet.

Nu pirmoje žinutėje duoti peišiniai tai anekdotas kažkoks, tokie nemanau,kads turi kokių perspektyvų būt atvirukais [nors šiam pasauly viskas įmanoma] Bet va cia [ http://www.critical-depth.net/winners/craiglinderman.jpg ] tai tikrai fantastika Gerai Zuper. Beje, mano pusbrolis taip pat gamina šiokius tokius piešinius [pagrinde mašinos] tai irgi labai gražių būna Taip

Manau,kad visai šaunu…pati piešiu įvairiom programom ne pirmi metai…didelių pasiekimų neturiu, bet vis vien…manau,akd viskas priklauso nuo kruopštumo ir kantrybės ;]. Pati šitam konkurse atviručių dalyvavau. Mano darbas: nkkm.lt/nkkm/atvirutes/originalai/nerbut.gif

Kompiuterine grafika yra Gerai Bet konkreciai sitie piesiniai nlb kokie… Pats irgi kartais papeckioju, taciau nera profesionalus darbai… man labiau patinka gaminti ka nors abstraktaus.

Man irgi kur kas labiau patinka piesti rankomis. Nors ir kompiuteriniai darbai yra tikrai ispudingi, jei prie ju gerokai padirbeta. Pavyzdziui, pas mus meno sulej suiuo metu yra eksponuojami tokie darbai. Tikrai verti demesio Taip

Manęs jie kažkaip nežavi Nekaltas

su tokiu paprastu paitu tai gražų piešinį nupiešti yra ganėtinai sunku, nes vis dėlto tai yra primityvi programa, tačiau yra kur kas geresnių, su kuriomis galima nupieši Gerai Taip Flirtas