Kokia shalis labiausiai nepatiko?

Estija gal Nekaltas

vokietija!pati salis gal ir nieko…bet zmones,as buvau apakus del ju savanaudiskumo…jie neturi draugu,tik jiems naudingus asmenis…ir kaip jie linksmintis nemoka!!!geria tavo susikta alu kol apsivemia,nei pasoka,nei pabendrauja,svarbu nusilakt…o iskrypeliai kokie!!!nei vieno gero zodzio apie juos pasakyti negaliu…

lenkija…sorry poliaki.

Vokietija…ta prasme gal daugiau zmones…labai niurus,o aerouoste isvis tokios piktos pareigunes buvo…

Gerai sakai. Dar priedo stukačiai nežmoniški ir ryži.

Nesu buvusi labai daug kur - tik kokiose sesiose salyse, bet visur labai patiko. Lenkija man visai grazi salis, tik kalba nepatinka.Kiaulė Labai patiko Sveicarijoj, nes grazi gamta, kalnai, taciau zmones pakankamai uzdaro budo, eina miegot tik sutemus, kaip vistos, o tusintis beveik niekas neina. Juokiasi Prancuzijoj tai viskas ciki, nes paneles ten turi dideli pasisekima. Cekija taip pat gana idomi salis. Na, o apie Italija tikriausiai niekas nieko blogo nepasakytu. Nekaltas
Mano drauge metus gyveno Vokietijoj. Ten viskas OK, taciau ji nenori ten gyventi nuolat. Sake, kad ir vaikinai labai prasti Baisu , geriau jau lietuviai.

GRUZIJA labai patiko… labai svetingi zmones, susipesha tarpusavyje del teises tave prigirdyti vynu, stato ant kiekvieno kampo… Tiesa tenka atprasti keiktis nes uz "job tvaju mat" papjaut gali Taip Kai metro paklausi kaip davaziuot kazkur, toks turgus prasideda… Rekia vieni per kitus kokiu 15 zmoniu kur yra ulica onijeshviliŠypsena))Vengrija labai puiki shalis, chekija… Bergenas labai grazus miestas, ir apskritai norvegijoj gamta pasakiska, nors oslas nieko gero.

Nepatinka lenkija nes labai ilgai pro ja reikia vaziuoti tragiskais keliais, anglija nepatinka nes ten zmonems truksta elemetaraus issilavinimo ir be galo pasikele be jokio pagrindo, slovakija atstoj, Bosnija labai slogi shalis (Sarajevas - miestas kapines), Berlynas miestas - staybu aikstele (bent jau 1997 buvo), Vladikaukazas - dieve aciu kad grizom gyvi.

Manau Lietuva shalis visai nebloga, tikrai yra blogesniu. Tie kur verkia kad cia blogai tegu paziuri i Rumunijas Baltarusijas ir t.t., nekalbu jau apie indijas ir kokias nors ten Ruandas (ten aisq pabuvoti neteko, kazkaip ir nesinoriŠypsena)

Labai noriu i graikija…Liežuvis

NeAlbanai, Pakistanas, Gruzinai, Siauraakiai (da nu nx), Nigerija (vaiksto prisirise vaikus kaip bezdziones) visi Asilum Seekers, Romania - vagys.Ć¢Ā€Ā©UK esi 2hand, Airija laukiniu tauta.Ć¢Ā€Ā©Lietuva jega!!

Visos salys yra geros, tik kaikurios tautos turi labai levu bruozu Cha chaCha chaCha cha Lietuva nekalta, kad joje leva litovcu tauta apsigyveno Cha cha

P.S. Pries apsikdami kitas tautas, pasiziurekit pirma i save.

Peace.

kai keliavau autostopu Vilnius Varsuva Budapestas(2dienos) Belgradas Sofija(2dienos) ir turkija su savo miestais (13 dienu)
Keliavau su super maza suma pinigu, keliavau ne pagal agebturu paruosta plana o kaip tik norejau ejau kur norejau ir siaip ne lietuvoj praleidau 25 dienas super ekstryme tai savo nuomone laikau labai aukstai…
Labiausiai nepatikusi salis is visu situ: Vengrija
Labiausiai nepatikes miestas: Budapestas
Kodel?
Atsakymas: Vengrija kaip salis: teigiama savybe: nera brangu, pigus arbuzaiŠypsena miestai turi graziu pastatu
neigiama: visur apsoliuti nesvara, kaimai isvis nezinau lietuva apvaziaves skersai isilagai nemaciau dar tokios betvarkes, zmones labai netvarkingi neisvaizdus labai daug geria laaaabai daug geria ko pasekoje nepriklausomai nuo savaites dienos pilna girtu.
Budapestas: Na labai laaabai grazus pastatai(architektura) labai patiko kad aidamas mieste randi skulpturu visiskai neytiketinose vietose.
Labai painus miestas(visos gatves vos ne ratu aina) Šypsena
Visur neapsakomai nesvaru pilna siuksliu sklinda labai malonus kvapai Veee ant kiekvieno suoliuko miega bomzas (policijos vos kelis ekipazus maciau) labai daug netvarkingu prasigerusiu, gatves pilnos siuksliu, na zinokit vaizdas blogesnis uz musu stoties rajona, siaip grazus pastatai bet… tikrai nemalonu buvo(nesu islepes) Belgradas ir to mieliau atrode
Jei sustodavo vengriska masina tai toj masinoj vien siuksles Šypsena rimtai labai daug masinu stojo naujos grazios bet vidujjjj eee patylesiu…
Patarimas i vengrija vaziuokit su agentura kuri veza tik pro tas vietas kur tik turistam spec padaryta Juokiasi bo kitaip vengrija bus Veee rimtai Šypsena
Siaip daug galeciau cia pasakoti bet nera ko Šypsena
Kiekviena salis yra savotiska ir kad ja vertinti reikia bent savaite ten pagyventi pabendrauti su tos salies zmonem kad susidarytum SAVO ASMENINE NUOMONE kitaip tai yra tik svaiciojimai o ypac kas vaziuoja su kokia turistu grupe kur nuveza tik i tam skirtas vietas Šypsena
Lenkijoj laaaaabai mieli zmones, jus net neysivaizduojat kol ten vaziavom buvom pavalge paede ir siaip man labai patiko ju gamta, vienintelis dalykas ten tai yra keliai, nors ziuriu kad lietuva irgi pradejo vytis Šypsena manau kad apie saly is jos keliu ir policijos nuomones nesusidarysi, lietuvoje gyvenantys lenkai nuo tikru skiriasi kaip diena nuo nakties.
CIA MANO ASMENINE NUOMONE, zinoma ji ne ispirsto lauzta.

turistavau JAV tik pora savaiciu, bet jau nuo pirmos dienos man ten nepatiko Blogai .
idealiausia salis yra Tailandas Gerai

be be be labiausiai nepatiko Bosnijoj&Hercogovinoj. Nevaziuokit ten dar metelius 5, kol salis nesusitvarkis. A to vaziuoji, ziuri i apsaudytus namus ir bijai, kad i tave kokia bombike nepaleistu Šypsena Sarajevas tai isvis ****ec Šypsena Namai tokie dideli ir tie apgriuve ir skyleti. Be be be Šypsena

Dar Bulgarija nusivyliau. Sofijos priemiesciai-siukslynas, o Varnoj zmones siaubingi. Nusisuk ir tavo tasele bus praplesta, prapjauta ir isnasrsyta Šypsena Lenda visokie cigonai. Fuj Šypsena Tik kurortai geri, vietiniu nieks ten neileidzia Šypsena

Rusija, tiksliau Kaliningrado sritis, dar niekur nemaciau tokio burdakoBlogai

O man tai kazkaip visai nieko Kaliningrade buvo.Nu bardakas ten, bet jautiesi kaip karalius Šypsena rubliai i kaire, rubliai i desine Šypsena Zmones geri, pasiruose ant rankunesioti Šypsena Siaip tai jo, skurdoka ten, bet va galima papigiai Kursiu Nerijoj pailseti netoli dumos nariu vilos Šypsena Man tai ten patiko Šypsena))

idomu kaip tokios salys kaip afganistanas ,siaures koreja,irakas .Ar nors vienas lietuvis ten buvo pries 2-3 metus ?Bangieciai aisku ne ,bet ne internautai idomu ?

Vis tiek ramybė - didesnio besprideloBlogai kaip amerikoje niekur nerasi. Ir šiukšlyno, ypač didmiesčiuose…BaisuBaisu Baisu Baisu

nu tau ten tikrai nepatiko Šypsena

Budapestas vienas is man graziausiu matytu miestu. Skonio reikalas Cha cha

tepliorka - i virsu akutes ir paskaityk ka rasiau ok???!!!
D.A.T.Nebudu.P.

Budapeštas - vienas gražiausių Europos miestų, tad diskusija apie šį miestą beprasmė…