Kokė rida?

kas ten per salonas? Cha cha nei vienos foto, o tiek aprašyta Juokiasi

draugelis ruosiasi pirkti toki chrysleri, sake neblogas variantas atseit, ir vaziuoja ziuret ryt ar poryt.autoplius.lt/skelbimai/chrysler-300c-3-5-l-limuzinas-2007-benz inas-dujos-5897591.htmlta spalva cia ne taksas buves? metai 07-01 bus greiciausiai 06 Cha cha sedyne kiaura… o ka siaip apie tuos 3.5 zinot? isibegi per 9.5sec, keturi begiai Cha cha sanaudos 17ltr… nu nekazka Cha cha o kaip su patikimumu?

rimtas korešas, statybioras?

jau as spalvoms nejautrus, bet sitas kaulas ant sio modelio tai Veee

Moteriskas klausimas. Kaip suprantu, periodiskai reikia keisti tepalus ir ivesti sia info i kompiuteri. Nezinau ar ta informacija buvo ivesta, atrodytu, kad praejo daugiau nei metai, bet jokia lempute nedega, gal ir neturi? Kaip apskritai kontroliuoti tepalu keitima, ar versti, kad meistras ivestu i kompa, ar paciai uzsirasineti, ar i kazkokias knygutes rasytis, kas kiek laiko tai daryti? Kas nors galetu gal trumpai ir aiskiai paaiskinti?

O labas! paprasciausias budas ant lipduko uzsirasyt km ir priklijuot kur nors

kazkaip moteriskai norisi, kad meistras padarytu darbus, t.y., ivestu info i kompa, arba pakeistu tepalus ir tau kazkada po metu paskambines pasakytu, kad vel laikas keisti. Saziningai. Juk turim moterys ir taip ka veikti…jauciu, kad daugiau nei metai praejo, bet nei kompas kazka man sao, nei meistras skambina Liūdnas

m.autoplius.lt/skelbimai/audi-a4-2-0-l-sedanas-2010-benzinas-6 019153.htmlSvetima gėdą

Chrysleris Žliumbia

mindosai, a rimtai toks baisus? ta prasme konkretus variantas baisus, ar apskritai visi c300? Jei konkretus, tai del ko? del spalvos kremines?

ash ta kraisleri karta jau esu pardavinejes Juokiasi

spalva baisi, salionas baisus, kedyne suplysus, parktronikai kazkoki kreivi, duju uzpylimas buferyje, turbut jau su dujom is uzsienio parvarytas Žliumbia tvarkingumu net nekvepia. pats modelis nekoks, bet jei patinka tai nors spalva gera ziuret, pvz juoda, komplektacija gausesne.

Salonas baisus, nes tipo nera tv, ar salono spalva xujova? duju uzpylimas buferyje tai cia pagal saugumo reikalavimus(man minusas aisku butu) O spalva juoda negi geresne uz balta?

tu kaip mazas vaikas Nežinau pilka salono spalva baisi, suplyses sostas, tie visi sriubai baisus, spalva juk ne balta Juokiasi man jis baisus kaip karas Taip

lediniu masinu pardavejai/pirkejai, Mindosas su Rafiu diskutuoj apie lupena, ant kiek ji lupena, ant kiek “ledas”… Juokiasi

Mindosai, na as nesu isikales savo tiesos, tiesiog bandydamas gincytis noriu istraukti is taves kuom ji bloga Šypsenasupratau kazkiek. tiesa, spalva cia negi tau tokia baisi? Gal tik foto taip gavusios. OEM spalva va:i.pinimg.com/736x/99/97/44/999744173e70e6d7a0a15689dd6910d3–c hrysler–vanilla.jpg

dr, tas aubi pardavejas 90% parasiutistas, tie nx nupuse neimanoma susisneket su jais, kitoj materijoj gyvena

Arba žvejys Cha cha