kodel rasoja langai

Na o jei niekas nesugede, tai daryk kaip as, kai ziema labai rasodavo, tai paemiau ten spec. skysti kuris neleidzia langams rasoti, is istepiau juo visus langus, tai laikydavo gal kokias 2 sav.

o tai tu truputi prasidaryk langa jei zinoma nestipriai lyja ir turetu nerasot!Mirkt

na labai aiskiai paaiskinot, del peciuko tai jei leistu tai tikriausiai tada truktu ausinimo skyscio , bet jo netruksta, as pastebejau jod buvo kilimas dregnas po vairuotojo kojom gal ta dregme ir garuodavo. dabar gerai issidziovinau vidu, lauksiu sekancio lietaus, mat rasoja, aisku, tik lietui lyjant. oauto tai opel astra 92m labai aciu uz atsakymus Laimingas

Paziurek gal pas tave stovi salono filtras ir jis jau pilnai uzsikises, kaip tik nesenai buvau susidures su viena astra ta pati problema buvo. o paziuret visai paprasta, is variklio skyriaus link salono po valytuvais, ji galima pamatyt, ten uz tokios plastmases stovi tas salono filtras. nepyk jei perdaug cia viska sumaliau.

Senukuose gali rasti kazhkokio š nuo langų rasojimo. pats nebandžiau bet gal padetų ( ankschiau audine 80 perechoda turejau, tai irgi rasojo gyvą velnią, nors pechiaus būklė ten pas mane tai irgi apgailetina buvo Juokiasi )

nusipirk degalinese buna spec priemones kad nerasotu langai visokiausi skysciai ir problema bus issprestaŠypsena

kiek pamenu tai ir pas mane rasojo kai lijo…
tai cia manau nieko keisto ir nieko baisaus
as tai langa biskuti pradariau ir peciuko sildyma ijungiau ir viskas gerai…
nes jau kai lyja tai man saltoka buna :]]