Kiek kainavo TAVO vestuves?Naudinga info besiruosiantiems tuoktis IV

nueik i http://www.sokiai.ten.lt/ rasi visa info. mes lankom Vilniuje, bet jie ir Kaune turi pamokas. 8 pamokos ( po 1val.) -95Lt. zmogui (cia vilniuje).
tikrai rekomenduoju! super mokytojai ir jau sukames valso zingsneliu… Šypsena per vestuves nebus geda Girtas

Merginos gal zinot kur ieskoti papuosalu? Man reikia tokio kolje (kaip antkaklis) Cha cha bet tradiciniu plastmasiniu perlu nesinori, reikia kazko ryskesnio Drovus

Aš noriu plastamsinių perlų!!! Cha cha O kur jų gauti Vilniuj- kaip tik savaitgalį ten būsiuŠypsena

Beje, rytoj pasiimu suknelęValioTūsasGirtasMyliu

apsilankyk Jurates akmeneliuose Šypsena kaip tik ten praejusi savaitgali susiveriau dirbtinu perlu verini Girtas toki prie pat kaklo ir auskariukus kabancius.( perliukai+akmenukai+sidabriniai galiukai=71lt.)
ideja toms kurios neranda to ko nori Mirkt

Hera, arba daryk kaip as, paziurek pasidaryk pats forume, kiek visko merginos pridaro, ir susitark, bent jau man tai pavyko puikiai.

Arba pasitark kad suvertu ko tu nori Šypsena Bus orginalu ir niekas kitas netures.

Cia jei i Jurates akmenelius tingisi Šypsena

Šypsena

sekmes tau,ziurek kad busimas jaunikis neuzmatytuCha cha o kaip su mergvakariuValioValio

Neaužmatys, bet labai norisi parodytiCha cha
Mergvakario turbūt nebus- turėjo būti šį savaitgalį, bet kad tenka į LT grįžti būtinai… Nekaltas

O kur tie Jūratės akmenėliai?

Pylimo gatveje, Vilniuje… netoli Traku gatves Laimingas

As irgi manau,kad labai graziu veriniu galima susiverti pacioms. Turiu 2 CD su ivairiomis karoliuku verimo schemomis. O grozybiu kiek!
Draugems vestuvems susiveriau verinuka. Savo vestuvems taip pat ketinu susiverti. Tik nezinau ar is mazu perliuku, ar is svarovskio kristoliuku.

Labai graziu karoliuku galima isigyti per E-bay. Tiesa, geriausia koopertuotis, tada gerokai pigiau gaunasi

Ačiū už patarimus merginos Apkabinimas lėksiu į Jūratės akmenėlius, manau kad ten pavyks gauti ko noriu Cha cha

Gal kas nori man karoliukus suverti? Drovus

Papildyta 1 zin. Sokiu studiju internetiniai adresai manau nevieni is besiruosianciu nori ar pasitobulinti ar ismokti sokt Šypsena
Uz linkus Aciu Marchiux’ui Cha cha Vadinasi Dramblys mokinsis sokt gal Cha cha

Niu va reikalai jau pajudejo po truputy da labiau Šypsena
Jau rezervuota: Vieta pokyliui, fotografas, vestuviu vakarelio vedantysis su muzikantu. Ir lyk kad jau pasirinkom kvietimu virselio maketa Šypsena Huh nu ir belekiek uzsikuitimo su tom organizacijom.

Beja klausimas cia toks is vyriskos puses Cha cha Jusu vyriukai nuomavosi kopstiumus ar pirko? Jei nuomavosi kokios mazdaug vaiksto kainos? Blyn nes cia tai man dilema tokia siokia kazkaip Liūdnas

maniskis pirkosiCha cha

Mano siuvosi,kainavo apie 1300-1400 lt
Kelnes ,svarkas,marskiniai ir kaklaskare.Ir dabar tais rubeliais labai dziaugisi Gerai

Mano siuvosi,kainavo apie 1300-1400 lt
Kelnes ,svarkas,marskiniai ir kaklaskare.Ir dabar tais rubeliais labai dziaugisi Gerai

maniskis pirko Šypsena

mes pirksim jaunikiui kostiuma… o nauja ir nebloga kostiuma galima nusipirkti ir uz kokius 400 lt… Nekaltas

geriausia pirktis,nes nuomoj ne visada gali rasti pagal dydi,skoni,o ir mados keiciasiCha cha