Kiek Jūsų gyvenime svarbūs... laiškai?

rashome ajshku! ir labai megstu gauti;>>~ tai juk zymiai graziau ir kazkaip mieliau sirdziai negu cia, elektroninius, paziuri monitoriuje ir pamirsti…o va vakar tvarkiausi ir atradau senus laiskus…pavarciau, paskaiciu, tai net gera pasidare;>…

Mano Gyvenime Laiškia užima gan didelę vertę. Taip, kaip duguma rašė smagu gauti, ne visiems rašyti… bet aš juos palieku gla net per daug savęs…gal eus per atvira ir visada rašau daug. Nemėgstu gaut laiškų, kuriuse tik vėjai pučia “einu pas dantistą” “reikia eiti maudytis” ir panašiai…

Rašau ir paprastus, ir email laiškus.Jie man yra svarbūs.Paprastu paštu siųsti yra ypač mieli. Šypsena Pati modeliuoju laiškinį popierių, atsispausdinu, dekoruoju vokus…Laiškai-mielas dalykas Taip

rashome…megstame rashyti…Ypach Tau…megstame gauti…Ypach Nuo Taves…ka manome?Diewinu Angelas

‘Tikri laiskai’,- taip as vadinu paprastus, ranka rasytus laiskus. Iki siol susirasineju su viena drauge paprastu pastu. Stebuklingas susirasinejimas. Aisku, turbut daug ka duoda tai, jog mes abi mokam puikiai rasyti…

Labai svarbūs TaipNepaprastai mėgstu rašyt,gaut ir skaityt laiškučius. Šypsena

labai labai svarbūs… Taip Taip Taipnerealu yra gauti laiškutį… norisi kuo greičiau jį atplėšti ir perskaityti. Girtas Niam niamtaip pat džiugu ką nors suteiktį tą patį jausmą. Apkabinimas

svarbus. galetu buti daugiau.

pasakyciau, kad taip, bet gaila, kad paskutiniuoju metu vis tai tenka reciau padaryti. Bet visada yra mieliau gauti kazka tikro, ka galima paimti, paciupineti… ir tikrai manau, kad virtualus laiskas neatstos tikrojo… Dazniausiai tai darau, kai esu kur nors isvaziavusi… visada megstu draugams brukstelti ka nors Mirkt … nors buna ir taip kad sugalvoju imu ir parasau…

rašau kartais… tik paprastu paštu siunčiami laiškai yra tikri… rašysena pasako labai daug… o spausdintas tekstas?.. laiško laukimas ir gavimas mane labai intriguoja… Laimingaslaiškais kartais padeda sugrįžti į ankstesnius laikus… prisiminti senus gerus laikus… Laimingas

Pritariu abiems. Analogiška situacija buvo ir man, turėjau keliolika susirašinėjimo draugų iš viso pasaulio, bet pagaliau tai tapo rutina. Dabar susirašinėju su 2-3 žmonėmis, dažniausiai el. paštu, bet karts nuo karto išsiunčiame vieni kitiems po tikrą laišką. Kaip malonu juos rašyti ir gauti… et… LaimingasO šiaip kartais tokius laiškus rašau ir gretimoj gatvėj gyvenančiai draugei, artimiems žmonėms… Iš tiesų į vieną kelionę važiuodama buvau parašius laišką sau, kurį vežiausi kartu ir kai būdavo liūdna - skaitydavau. Laiškai yra nuostabus dalykas. Taip

geras dalykas tie laiskai.stai pats nelabai su daug kuo susirasineju per pasta,tai gal gerai,netapo rutina,o e-mailas tai labaj patinka,neapsakomai vertingas,nors laiskas ant popieriaus yra stebuklas gaut…

Labai megstu rasyti ir tuo labiau gauti laiskus…tik gaila, kad visa ta laisko gavimo smaguma perima email, sms ir pan Nustebęs

mėgstu gauti laiškus. ir rašyti kartais mėgstu. net dabar kai visi turi internetą ir kompus parašau kartais paprastą laišką ant popieriaus. svarbūs jie. turiu 2 dėžes senų laiškų ir vis gaila išmesti.

vis dar rasau laiskus ir labai patinka juos gauti…beje, mano atsiminimu dezeje ju pilna…kartais juos pavartau ir prisimenu savo idomia jaunyste… Mirkt

pastu laisku jau senokai nesiunciau, bet kartais parasau laiska kam nors ir tiesiog atiduodu i rankas tam zmogui. popieriuje gali tvarkingai isdestyti mintis ir niekas taves nepertrausk, kartais taip lenkgviau kazka zmogui pasakyti va tokie laiskai pastaruoju metu mano gyvenime labai svarbus

dabar be laisku negaleciau gyventi, ir patys mieliausi yra paprastu pastu gauti laiskai Šypsena

namuose laiskais uzversta puse rubu spintos.kazkur keturis metus aktyviai susirasinejau su jaunimu ir viso pasaulio, turejau draugu beveik visuose pasaulio uzkampiuose.ilgainiui pradejo stigti laiko ir vieta uzleidau pastui internetu, nors visada buvo smagu apgaudineti pastininkes Liežuvis

O kaip jas apgaudinejai?

rašyti laiškus seniau labai patiko, dabar tik patinka Šypsena kaip jau kai kurie minėjo paskaičius senus laiškus galima prisimti jaunystę iš pirmų lūpų, t.y. žodžių Šypsena