Kauniečiams!!! Pasitarimas grand meet'o organizaciniais klausimais

Reik susitikti Gerai . Pradžia pirmadienis pabaiga sekmadienis Cha cha . Gera savaitė bus Mirkt Labas

Na jei taip Labas tai tikrai NEBLOGA ŠypsenaMirktMirkt Idomu kiek atlaikys ??? Iki sekmadienio Cha chaCha chaCha cha
Na iki susimatymo pirmadieni laukiu labai pasiilgau Bučkis

oi,kaip jumi bus linksma: pradzia pirmadieni-pabaiga sekmadieni…Cha cha
gaila,kad sios saunios kompanijos man neteks pamatyti…Liūdna
nei pirmadieni negalesiu uzlekt pas jus- nes vos paeinu- kojele skauda:
eurocat-prisapnavai ten visokiu sapnu- ir issipilde…Piktas Cha cha

sekmes jums visiems dalyvaujant maratone: vasaros palydetuves nuo pirmadienio iki sekamdienio…Mirkt

Nepamirškit , liko tik 24 valandos !!!Taip Alus Labas Taurė

jei siandienos planai rytoj nepasikeis, tai ASta_ ir as taip pat rytoj busim su jumis Mirkt

O as irgi veluosiu Liežuvis tikrai veluosiu.Bet jeigu ne-tai manau nieko blogo neatsitiks Mirkt

Niu as irgi tikiuosi prisijungti Šypsena

O aš galvoju, kad jūs ten be manęs viską aptarkit ir nutarkit…o aš: balsuoju už…Taip Beje, 5-dienį aš greičiausiai būsiu su savo automobiliu ir 95% vėluosiu, taigi gal kas nors prisijungs prie mano ekipažo? Mirkt

Na siam myte neisejo sudalyvauti Nustebęs bet kitam jau dalyvausiu butinai Taip

As prizadu jus moraliai palaikyti sioje puseje kudros ir laukti tos dieneles, kai galesiu ivirtes vel i kokia Berneliu uzeiga paklausti “O mane ar prisimenat?”Labas Gero jums pasisedejimo, daug AlusTaurė ir iki!Labas

…nus…ir ką nutarėt? Ko čia visi tylit? Apakęs Ar padauginot Alus besitardami? Mirkt

Be kita ko nutareme, kad Avyte vesimes i mano masina ikele. Nu, aisku ne veltui ŠypsenaŠypsena

[quote]
Rokkas rašė:

…ale ot kokie, kaip maži vaikai: gi sakiau, kad blogai man su laiku, norėčiau pavėluot tai ne - nieko negirdi Ne Prašau paskelbti viešai, kokiu balsų skaičiumi išneštas toks verdiktas Cha cha Cha cha

Nu, mazdaug 30% uz, 70% susilaikiusieji ir nei vieno pries Šypsena

Jūs ką??? ponas Rokkkkkkkkkai, nejaugi neaišku, kad tiek balsų nepakanka??? Cha cha Cha cha Cha cha čia gi mažuma - mizeris kažkoks Liežuvis

Nu va, pasakyk saziningaiApakęs, tai va ir rezultatas Blogai va toks Šypsena
Kita vertus jo turi pakakti, nes is pries gi nebuvo Aš nekaltas
Trecia vertus - gi negi pesciomis nori? Cha cha

Bus galima ir vieluoti niekas uz tai i kupra neduos nutarem kad gerimus, uzsigerimus, saslykus, alu, viski pasiimam patys kas kiek norim. Avyte nuperka tik alu, duona ir ryzius. Nakvyne 20 lt. dar + pusryciams galbut + galbut jei trus i taska reiks lekti + tudy siudy = mazdaug apie koki 60,70,80 lt. Kelias turbut aiskus. Kas nezinote tai 17val 20min. susitinkam Zapyskyje degalineje bus policijos palyda i vieta.

[quote]
Rokkas rašė:

jezau…taigi sakiau, kad su savo automobiliu vyksiu ir dar vietas ekipaže siūliau…Liežuvis

[quote]
Avyte rašė: