Kariniai, strateginiai, naktiniai, istoriniai žaidimai

Tai bandau papasakoti pagal kokias taisykels zaidziau Lenkijoje Cha chaKomandoje buvo i dvi dalis mazdaug po 300 zmoniu GirtasTeritoja labai didele ir miskinga, zaidimas prasideda mazdaug apie pietus ir zaidziamas iki ryto. Tikslai buvo tokie: Pagrobti priesininku teritorijos veliava, nuplesti kuo daugiau antpeciu ir issaugoti savaja Šypsena Toliau mazdaug apie 19 val duodamas signalas, reikia pastatyti palapine priesingos teritorijoje. Pastatus palapine iki galo, ta zona laikoma prisininku ir su virve gali apsivinioti 20 metru spinduliu alpink palapine zona, priesininkai neturi teise ilisti Cha cha Girtas Apie 23 valanada, ateina teisejai ir duoda zemelapi ir pasako toj ir toj vietoje jums reikia lauza sukurti. Burtu keliu galima traukti, kuris gauna tvarkingai sudeta (su kuoliukais ir t.t.)palapine kuri netvarkingai. Dazniausiai budavo rusiskos “Priemier” tipo GirtasYra papildomos taisykles kad priesingos teritotijoje tu niekam negali plesti antpeciu tik tau gali. Galima susitarti kad abiejuose zonuose galima plesti antpecius Girtas

Jo, is tikruju CTF taisykles labai lankscios ŠypsenaKai paskutine karta zaidem, as buvau teiseja NežinauNes susivariau kelio girnele Nežinau

na man teko tik girdėti, bet žaisti Negaila… manau per meetą galėsim aptarti ir galimybę susirungti kokiam miškelyje… jau net pagalvojus krauja užverda iš azarto Taip Laimingas

jooo, man patinka sie zaidimai Niam niam.

o kokia proga tu zaidei? Nekaltas

meetas Nekaltas Apie tai truputi veliau Cha cha

lb geri zaidimai, tamsu miske klausaisi kiekvieno garso adrenalino buna daug, liux

proga buvo LMS vasaros forumas Mirkt

kas t.y. LMS?

Paziurek moksleiviai.lt ir suprasi Cha cha

lietuvos moxlweiviu sajunga :wink:

Tikrai taip Taip

zaidziau ne karta paintball, tikrai patiko, strikeball dar neteko zhaist, gal zinot kaip vadinasi tiksliai tas zhaidimas , kur uzsieny treniruojasi kariai , kuomet saudoma is ginklu, atatranka, garsas viskas yra, ir prie kiekvieno kario yra spec daviklis, jeigu i ji pataiko is sauto ginklo signalas, tai jo daviklis pradeda pypset, mano draugo tevas sake vilniuj kazhkur yra toks dalykas, bet tiksliai nepasake, kur gal kas nors turit daugiau informacijos, o del zaidimu taigi juk galima ivairiausiu rusiu prisigalvot, bet manau judriausias yra CTF, kadangi reikia daug judet, dar neblogas yra Assault , viena komanda su kokiais 3 zaidejais ginasi o kita su proporcingai 5 puola , su paintballu yra bishki keblumu zaidziant vejuota diena, kuomet patronai del savo didelio pavirsiaus ploto skrisdavo i sali Cha cha