Kalnų slidinėjimo banginiai žiemos sezono įspūdžiai, info, patarimai !

Na, įspūdžiai tai visi liko pernykštėje "Slidinėjimas… " temoje, o planai… Planus kol kas turbūt teks sieti su "Šeimos" forumu Cha cha
Bet su malonumu padalyvausiu slidinėjime virtualiai. Mirkt

Malonu Tave vel girdeti Labas !Virtualiai tai virtualiai !
P.S.Del ‘‘Sheimos’’ tai rimtai Nekaltas ,tai galima pasveikintiGėlė ? !

Nu ką tu! Dar anksti! Dar ištisos 4 savaitės! Cha cha

O kur pati suplanavusi lėkti? Ar dar neplanuoji?

Valio Tūsas !Musu gretos dideja,vienu slidininku bus daugiau Taip Cha cha !

Ar tu bent žinai kiek jau jų pas mane ?Piktas
Cha cha

Nesvarbu kiek Apkabinimas ,svarbu ,kad visi Cha cha TAVO Gerai !

Atrodo mes čia tik dviese ir diskutuojam, nors iš patyliukų stebinčių yra Apakęs. Jei neprisijungsit - pereisim į privatą ir tuomet nieko daugiau nesužinosit!Liežuvis
Tai va, mielieji, Lietuvoje šįmet sniego nebus, todėl jei kas nors nori paslidinėti - planuokit keliones toliau. O kad jo nebus, rodo pati gamta - pempėms jau seniai laikas Maljorkoje kaitintis, o jos dar žiemkenčius Lietuvėlės laukuose skabo…

Ops!
Kazkaip buvau uzmetes Banga vasarai. Man prasideda nauji metai- nauji lapai Noriu ziemos! Kad taip iskart po vasaros- ziema! Ir "varlinykai" siemet nebereikalingi bus
O tau, Cezi Alus skolingas taip ir likau. Bet nepamirsau Šypsena

Niam niam

O aš ir pats jau buvau užmiršęs!

Na, tai kur planuoji šįmet?

I Mikulasa zinoma, pas Bozena! Šypsena
O siaip tai turiu toki slapta nora- siemet dar ir Alpes isbandyt. Tik nezinau kaip su darbais bus, nes ziema pas mane ju- uuuuuu Liūdnas

Tu ką, Kalėdų Seniu dirbiApakęs?

O Boženai tai skambyk ilgai nelaukdamas, nes pvz., naujamečiui pas ją jau prieš pusmetį užsisako!

Tu ką, Kalėdų Seniu dirbiApakęs?

O Boženai tai skambyk ilgai nelaukdamas, nes pvz., naujamečiui pas ją jau prieš pusmetį užsisako!

[/quote]

Juokiasi Aha- gruodzio men. dalinam daug daug Dovana! Pas Bozena gal vel apie vasario vid. leksim

VMIApakęs, ne kitaip!Baisu

Juokiasi Juokiasi Neeeee, net nepanasu

To ADAMSIUKAS : o tai kokios salygos Nekaltas pas p.Bozhena ir kiek kashtavo pernai Šypsena ?

Salygos? Elementarios. Du labai silti kambariai, svetaine su tikru zidiniu, duso kambarys ir laaaaabaaiii skanus ir sotus pusryciai ir vakariene. Pernai musu pinigais tai kainavo 34Lt zm/parai(cia iskaitant ir maitinima)

Tai kaip supratau viskas Liptov Mikuloshe ? Kiek ten iki Jasnos?Ir kiek Jasnoje kainoja parkingas ir spinteliu (ar ‘‘rubines’’ Nekaltas ) nuoma ir ar shiaip yra tokia galimybe ?
P.S. Nes man teko gyventi tik pachioje Jasnoje Labas

Iki Jasnos(Sky) apie 15km. O del rubiniu ir spinteliu- kam? Atvaziuoji- i batus ir i trasa Šypsena

Na taip ,bet jeigu su vaikais Apkabinimas ,tai butu visai neblogai … Shiemet gal vazhiuosim su draugais,kurie PIRMA karta ''stos Cha cha ant slidzhiu ‘’ su vaikais Taip
O tai kaip del parkingo kainu? Ir ar autobusai reguliariai vazhineja ?

Gali šiek tiek paskaityti 108 pernykščių slidininkų žinutėj. Mes su Adamsiuku eksploatuojam tą pačią Liptovski Mikulašo Boženą…Cha cha Beje, ten pas ją dažniausiai lietuviai ir gyvena.
Rūbinių Jasnoj nėra, bet yra kabyklos prie keltuvų. Neteko girdėti, kad kam nors ką nors nuneštų. Tiesa mašinos raktelių, fotoaparato ir pinigų nepalikdavom.