kaip itikinti tewus nupirkti suni????

beje man irgi buvo 13metu ir laukiau 14 kai nusipirkom su broliu suniuka…

Mano suniukui jau greit4 metukai!Cha cha…Ji padovanojo tevai per gimtadieni…nors pries tai buvo labai pries sita ideja.Kaip priverciau juos?Na cia reikia atkaklumo ir kantrybesDrovusKiekviena vakara teciui grizus is darbo eidavau i virtuve ir kol jis vakarieniaudavo nesustodama ciauskedavau apie suniukus,kokie jie grazus,mieli,kaip man vieno tokio reiketu…Rodydavau visokias nuotraukas ir siaip nesustodama pasakodavau visokias istorijas apie kaimynu,draugiu/u,pusbroliu/seriu ir apskritai visu aplinkiniu sunis…Oj kaip ji tai veliau pradejo erzinti…Laimingas.Mama paveikti buvo lengviau,kai ji pasake,kad jai teks dazniau plauti namus ir paciai vesti suni i lauka,nes as tingesiu-as nuo pat tos akimirkos kasdien ploviau visus namus,o kadangi tai nesukele reikiamo efekto sulaukiau kol teta vaziavo atostogu i uzsieni ir neturejo kur palikti suns,tai as pasisiuliau ir atsigabenau ta suniuka i savo kambari.Visas 2 savaites saziningai keliausi 6 valanda ryto ir po valanda vaiksciojau lauke…Nors tiesa pasakius tai matyt teike tik dideli malonuma,nes tuo laiku suns is tiesu labai labai norejau Mirkt
Vat matyt po visu situ uzsiemimu tevai pradejo siek tiek rimciau galwoti apie suns pirkima,bet ir tai ju neitikino.O viskas buvo labai netiketai,tiesiog as susiradau tokia moteriske,kuri turejo spanieliuku,ir mama nusitempiau ten…Šypsenaaisku ji pamacius kokie tie suniukai grazus nesusilaike ir pradejo ikalbineti teti,o toliau jau viskas aiskuŠypsena…Tiesa pasakius pirmus metus as savo suniuka drausdavau kitiems seimos nariams vesti i lauka,pati dresiruodavau ir viska jam pirkau is savo kisenpinigiuCha cha…Dar galiu pasigirti,kad jis dar nuo to laiko labai daug visokiu triuku prisimena ir tevai atvaziavus kokiems giminems daznai demonstruoja<ta prasme demonstruoja suoŠypsena>…O as pati bent per paskutinius metus tai labai mazai uzsiimu savo suniuku…Ryte tingisi anxti keltis,nes miegoti einu pernelyg velai,be to tevai dazniausiai isveda ji vakare patys,nes as arba mokausi arba manes nebuna…Net nzn,niu as su juo pazaidziu,pabunu,bet siaip tas didelis noras su juo uzsiimti tikrai dingo.Pernelyg daug ivairiausiu uzsiemimu,kartais net ir pasimirsta.Nors tevai kartais ir pasako,kad galeciau daugiau ji priziuret bet ka jau darys…Dabar patys kaip isproteje ta suniuka myli,nors ir kokie nusistate buvo anxciauDrovus…Ai,bet bent toki darba padariau…itikinau tevus nusipirkti gera draugaLiežuvis.hmm niu jei esi visiskai tikra,kad sugebesi:

  • keltis ryte anxciau nei iprasta ir vesti ji i lauka
  • eiti su juo i lauka vakare,net labai lyjant,sningant ir pan
  • nepamirsti duoti suniukui nei esti nei gerti Šypsena
  • suniuka tinkamai isdresuoti ir neprarasti kantrybes Laimingas
  • pirma menesi saziningai valyti visus jo …
  • daug su juo uzsiimti,zaisti ir bendrauti
  • dazniau valyti ir plauti kambarius,nes suo visgi seriasi…
  • vesti suniuka pas veterinara,nes jam tikrai bus reikalingi ivairus skiepai,ir tai beje kainuoja pinigus,kaip ir kiti daiktai <pvz. sukos,zirklutes nagams karpyti,dubeneliai,pavadelis,antkaklis,vitaminai ir tt ir pan Cha cha >
  • myleti ji net tada,kai jis apgraus tavo spinta,knygas ar mylimiausia meskuti Drovus,ar siaip iskres kokia nelabai malonia sunybe…
  • atsakyti uz jo elgesi pries kaimynus <kaip man daznai paciai tenkaJuokiasi>
    ir dar daug daug ivairiu dalyku,kuriuos kartais pamirstame pries isigydami gyva padareli…Laimingas
    …Tada linkiu tau dideliausios sekmes ir pabandyk tevus paveikti vat taip kaip as…Pasitelk visa atkakluma ir itikink.kad tikrai labai labai nori Šypsena Siaip ar taip,garantuoju,kad pati nepasigailesi,o turesi labai puiku drauga visada pasiruosusi su tavim pabuti Cha cha
    Sekmes Labas

waje kiek as prirasiau,net nepajutau… Apakęs Laimingas

as ir turiu papugas,o man jos visai patinkaLiežuvisDrovus

na as tikrai sugebeciau roopintis suniuku.bet tie tewai…PiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktasPiktas na o ma tai papoogos jau tikrai uzkniso.TaipTaipTaipTaipNekaltas bet ciucukas tikrai neuzknisNeNeNeNeNeNeNeNeNeNe!!!

mano tevai ir pries visokius sunis…as ir kazkada labai norejau…bet niekaip neisejo itikinti… gal bandyk jiems isvardynti pliusiukus del ko gerai butu suo…Cha cha nzn net…

Nepirkit šuns…Ne

va man tai isvis jokio gyvunelio neperkaNe kodel jie taip ziauriai su mumis elgesi???Liūdnas

Taip

gal zino kad jais nesirupinsit?

reikia Lina galvoti is ur tau suniuka gauti!!!

pragaras turet suni,as ir zyziau,bet atsikandau jau po savaites,duok tevu tele prisakysiu kad nepirktu…

hm…wakar mamai sakau:

  • kaip as noriu ciucuko…
    mama sako :
  • ko nori sisiuko???
    as sakau:
  • ne as noriu suniuko
    mama paziurejo, nusijuoke ir isejo…NežinauNežinauNežinauNustebęsNustebęsNustebęsnet nznz ka ji pagawojo.as net nzn ka ji is wis apie mano minti pagalwojo.

Lbai gera iseitis-paprasyti,kad kas padovanotu ar pati sutaupyk pinigeliu,nupirk ir paprasyk,kas kas apsimestu,kad ji padovanojo.Kadangi padovanojo,taigi tevai neismes jo i gatve-teks augint.Tik zinok,kad paciai reiks ji priziuret.Šypsena

LinA!!!As su klasiokem kurias i gimsha kviesi(jei darysi_)susiorganizuosim ir tau ciucky nupirksim!!!NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

Ghmm net neisivaizduoju mano tevai patys nupirko shuni Šypsena

SIMA>>>>>>tai kad mano gimsa labai jau toli gruodzio menesi.NekaltasNekaltasNekaltasir as jau uzsiprasauu dwiratuko nes jo labai noriu.as be negaliu stoweti wietoje man reik judetiar ka nors pan.daryti.as negaliu nustygti wietoj.tai wa jau kitam gimtadieniui bus dwiratukas.na o suniuka nzn.dar yra wilciu kad sese ikalbesiu kad nupirktu is sawo algosNekaltasNekaltasNekaltasNekaltas ech,net nzn dar tecio neklausiau nes jis iswaziawes.bet tikekimes kad tetis bus uz[ne uz ESCha cha] betuz ciucuka

[quote] niu nepykit kad nusisnekejau bet man nzn kodel bet jau wisa sawaite protelis waziuoja. bet suniukas tai ne is juoko susigalwojau
[/quote]