Kaip ismokti kirciuoti?

aciu aciu Juokiasi jei ryt neislaikysiu, tai dar turesiu laiko ir iki sausio jei ne veliau Laimingas Tada turesi man paskaitas apie kirciavima skaityti…Šypsena

yra gi optimistu, o gal naivuoliu?

viltis mirsta paskutine…Šypsena

Pasikartok bendrasias kirciavimo taisykles, daiktavardziu kirciuotes(jos tinka ir budvardziams), dar priespaskutinio skiemens taisykle veiksmazodiams -ir tiek tikrai uzteks bent pakenciamai kirciuoti.Taip

man iki siol buvo tas patsTaiptragedijaBaisuPavargęsbet kazkaip ismokau,pagal visas taisykles ir viska.svarbiausia moket taisykles,nusistatyt kirciuota skiemeni ir bandyt tart kai padedi zenkla…Laimingasnu cia taip as darau!linkiu sekmesGėlė

Ashai krc kazkokia programyte turiu kirciawimo,niu nzn ar kur inete galima gaut, bo draugas atsiunte, taj vnz, ten reik tuos kircius deliot, taj kaj padelioji ilgeliau, nu taj isimena kazkajp,be to uzdawinuku paspreskit
Q:sestadienis jaw seniaj praejoTaip

Kazkas paminejo jog suvalkieciai kirciuoti mokaŠypsena,nieko suvalkietis esu ir dedu kaip saunaŠypsena))))

…o as kazkaip mokejau, na dabar primirsus gal kiek esu, bet pagr taisykles pamenu, aj, kad egze vistiek nebus kirciavimo tai…