Kaip dazot margucius?Pamokinkit ir mane Na su lipdukais tai mokint nereikia.

PALAUK!!! dar nedazyk Šypsena
Turiu dar viena pasiulyma kaip dazyti…
siuo budu gal ir vaikiskai jie atrodo bet man labai patinka ir kiekvienais metais taip dazau… Smulkiau:
Nueini i turgu nusiperki is bobutes lako (tokiose mazose bonkutese supilstyti skysciai spalvoti) - kelios spalvos 2-3Lt. Parsineses namo susiruosi daug degtuku ant kuriu galu privyniota vatos. Ir pirmyn paimi ta degtuka apvyniota vata merki i norima spalva lako, ir tada su tuo "teptuku" teplioji kaip nori kiausini. Jei nori ant virsaus dedi kokia nors kita spalva ar ornamentus (dazant kita spalva reikia kito "teptuko" kad nesusimaisytu tos spalvos nes tas lakas nesimaiso , gaunasi sluoksniais… Lyg aiskiai paaiskinau Šypsena
Sekmes!

tai cia tas lakas apie kuri tiek pasakojai,kartais nepaprasciausias nagu lakas?NekaltasO tie degtukai su vatom ant galu tai kartais ne paprasciausi ausu grapstukai?Nekaltas Pabandysiu koki viena kiausa ir su laku Taip O su vasku jau padariau 5 kiausinukus Cha chaLiežuvis Na,dar jie nedazyti.Neapsiimu viena terliotis su dazais.Vakare su mama kartu terliosimes Cha cha As tik nuvaskavau juos Taip

O dar pati atsiminiau kaip dar galima margucius daryt Šypsena Gal jumi pravers.As pernai taip pora pasidariauŠypsena
Taigi reikes:
1.Kiausinio virto Cha cha
2.Spalvoto popieriaus ApakęsTūsas
3.Kliju

Ta spalvota popieriu reikia susiplesyt mazom skiautem.Nu tokiais mazais gabalaiciais Cha cha Ir kuo bus yvaresniu spalvu,tuo pats margutis bus margesnis.Nu ir tuos popieriukus suklijuot ant kiausinio reikia Apakęs Galima is tu spalvu kazka isdeliot ar panasiai.Graziausia buna kai suklijavus isvis nesimato kiausinio pacio.O kuo tie popieriukai mazesni tuo grazesni gaunasi marguciai (bent jau man) Zinoma reikia siektiek kantrybes su tais popiergaliukais pasedet.Kol juos ten suciupineji kol kiekviena klijais patepi.Kruopstus darbas TaipCha cha Cia gal tox budas tiktu maziem vaikam,kuri su dazais dar nelabai moka elgtis,o va marguti nori turet.Galbut geriau taip nei kad ten su flomasteriais pripeckina Cha cha

man patiko eisiu taip pabandysiu pdaryti Taip

Deja lakas tai nepaprastas nagu lakas. O specialus kiausiniu lakas! Ir jis tik pries velykas buna pardavinejamas turguose! O del degtuku tai jei turi gali naudoti ir krapstukus…

niu va as jau padariau viena toki kaiusha visai neblogai atrodo bet labai jau ilgai darosi galima ir prazilti bedaran Taip nu daug tokiu nepridarysi bet vistiek Gerai
geru visiems velyku ir stipru kiaushu TaipApkabinimas

Niu jau baigesi visi kiausu dazymai ir galiu papasakot kaip daziau as TaipDrovus Viena ishskutinejau ir ant vieno lipduka uzklijavau Cha cha Po to gal kokius 5 ar 6 padariau su vasku Nekaltas ir dar 5 ar 6 padariau su svogunu lukstais.Ant isvirto kiauso uzdejau svoguno lukstu ir dar siulu apvynejau ir po to y kojine ydejau Taip.A va jau po to y skystus dazus dejau.Tiesa pasakius labai fainai gawos Drovus

kiausinius dazome dazuose bet pirma juos iviniojame i svogunu lukstus ir sudedame i kojimes Cha cha dar dazome ir vienspalvius o po to tete isdrozineja juos liabi graziai Drovus