Ką ir kur žvejoja Tauragiškiai?

tik dviese ir telikot Nekaltas ,prastos zinios Nežinau

Nesugalvoju kur ryt pjauti pazvejoti ant rajausNežinauvarysiu musek karjerus patikrinti seniai buvau. Vakar buvau Skirvytej,karsi pagauti eina viena kita as 4 draugs 3 nuo pietu iki sutemu,kiek supratau tai visas veiksmas vyksta nakty,nes dafiga Vyraspasiliko zvejoti

Labasdvi dienas zvejojau Juroj virs damos,bruisikes kimba rajines,viena kita didesne ,zemiau damosLiūdnas draustinis Žliumbia iki Nemuno ziociu ,iki kitu metu Sausio 1ŽliumbiaKvankt?

Apkabinimas

Apkabinimas nebijok varyk drasiai nieko neatsitiks tavoMoterisCha cha

ir as vaziuosiu mano Moteris irgi liksKvankt?

Rytoj ant Mariu turbut visi Lietuvos zvejai vaziuos liks laisvu Moteris Cha chaCha chaCha cha

Ryt varau i poligona arba 14 stintu , info ryt vakare.

Buvom siandien su garaziniu Minijoj jis 31 as 11 bruisikiu Nenekazkas,uzkniso ****ukai eseriukai Žliumbiakimba daznai ir nudziauna matyliu, buvom tarp kaimo ir senvages ,biski arciau senvages,ant mankes nekibo an dziko irgiNustebęs

nu tu tomkat , pavarej ant jausmu su savo eseriaisTaipGeraiJuokiasi

dekui, jau idejau vakaryksti laimikiTaipSiandien vel ten pat buvau, tik ne visa diena, radau 3eserius, vienas be keliu gramu kilogramo, kiti po 600 su virs gramu.Du pagavau su velniu, kita su balansyru.Foto idesiu veliau, kolegos tel dar yra.

tomkat, spausk ant foto desini klavisa-ismeta atidaryti naudojant microsof ofice picture managment, paskui virsuj renkiesi pictue arba paveikslelis atsiranda apacioj glaudinti-desinej pusej atsiranda nuoruoda tinklalapiams spaudi jo ir issaugaiLabasLabasLabas

Kurioj vietoj Plaskiuose gaudei?

Ruskiniai GeraiIstikruju sunervuojai nervusCha cha

http://s013.radikal.ru/i325/1102/bd/16ac029f6028.jpg Cia tau Tomai nervam pagadinti.

Jura pakilusi Vau!ledas virs damos tebera ,kas bus toliau???Pasiilgau ziobriu po kupriukaisKlasta

Va kur brakonieriavimo kurstytojas. Pirkėjui sakai pirk 5, nes su tiek galima. O pagal taisykles galima su 3. Tiesa, o tinklai po kiek? Kvankt?

siaip ir nebe penki kiek zinau Šypsena

prie ko cia ,kas prekiauja.juk leistina norma yra 3 skrituliai ,o ne kelios desimtys ant vieno snukioTaip

Na ka siandien pasigaudziau keleta plaudu po MSV siurbline ,nekibo juodai . Rytoj uzdarysiu sezona ant rajuka Labastik nezinau kur rytoj ryte susisuks galva nulekti.Kvankt?Tik nelinkekit viens kitam SEKMES .Juokiasi