IT - Patarimai \"Skeneriai ir jų ypatumai\"

hmz. o jeigu paklausi konkreciai jau firmos kokios pirkti? gal butu galima ir tu patarimu? mane kalbina pirkti musteka.

mustek bearpaw 1200f (up to 250% faster) usb, 48bit 1200x600dpi upto 19200dpi +finereader 2mb memory. 235LT

ar uz ta pacia kaina galima gauti geriau?
ofisui.

O kaip su HP skaneriais ir optiniu tankiu? Jie raso jog sito parametro isvis nematuoja ir nereikalingas. Kaip suprantu angliskai vietoj to gali but naudojamas "dynamic range". O kuo sitas parametras valgomas (nors jis irgi mano skaneriui nenurodytas) Mirkt

Pigiuose skeneriuose nebūna optinis tankis matuojamas. Jis būna apie 2.6 - 3.0D. Apie jo reikalingumą verta kalbėti tik tada, kai iš skenerio reikalaujama kokybės.

Yra minimalus dinaminis tankis, maksimalus dinaminis tankis ir dinaminio tankio diapozonas. "Dynamic range" ir yra tas diapozonas.

Mustekai nėra geri skeneriai. Aš nepirkčiau. Geriau rinkis kokio rimtesnio gamintojo, kaip Microtek, Umax, Canon ar Epson. Pastarieji du tik neseniai užsitarnavo mano dėmesį, nors pačiam asmeniškai dar neteko su jais dirbti.

A tolkas, a?

O kas man galite pasakyti, kiek kainuoja skeneris galintis skenuoti ir skaidres?

[/quote]

Na, žiūrink kokio formato skaidres nori skenuoti. Šiaip prie kai kurių planšetinių skenerių yra pigūs priedai, kurie skenuoja juostas, o kai kurie ir nedidelio formato skaidres.

Šiaip pigesni turėtų apie 600-800 Lt kainuoti. Nors tiksliai nežinau, kažkaip pigiais nelabai domiuosi.

Na jau rytoj turi pareit mano užsakytas CanonScan 5000F Šypsena Žiūrėsim ko jis vertas bus Šypsena

Nepamiršk pasigirti arba pasiguosti. Tik tiesą sakyk, nes kai kurie žmonės, nesvarbu ar geras ar blogas daiktas, vistiek jį giria, taip sudarydami neobjektyvią nuomonę.

Na man patarė daug kas šitą aparatą, netgi kai kas sakė kam man tokios raiškos reik, na bet neesmė, žiūrėsim kaip jis suksis Šypsena

Tai butinai parasyk kaip jis dirbs nes as siandien irgi ji uzsakiau. Neblogas sake. Ir dar parasyk per kiek laiko skanuoja spalvotai 300 dpi.Cha cha

Oi smagus daiktas Šypsena Pats tas ko reikėjo. 300 dpi tai kaip vėjas varo Šypsena spalvota foto 300 dpi tai apie 30 sek. O šiaip tai smagu, bandžiau skaidres tai kokybė labai gera išgaunama Šypsena

Įmesk kokią nuskenuotą skaidrę be jokio apdorojimo.

Kur įmest? jos užima jpg po 14 MB Cha cha

pavasary ruosius skeneriuka pirkt… zinosiudabar i ka demesi atreipt reix Cha cha

jpg po 14 mb su 300 dpi kokybe? ir dar nuotrauka? kazkaip nesitiki. tai skanavau (su canon 8000F) 600 dpi nuotrauka (10*15) ir palikau tiff’a gavosi apie 40 mb

O kam 600 dpi? Apakęs Didinti smarkiai ruošiesi?

Taigi jis prašė neapdorotos skaidrės, tai vat tą aš ir pasakiau, o jos skanuotos jau yra 2400 dpi.

Beje Saxum prie tavo to FTP kažko nenori prisijungt vieną kart išėjo, o dabar kai noriu įkelt ta nuskanuotą jau nebe Liūdnas

siaip testavau prie vidutines rezoliucijos. kartais spausdinu ant a3 formato nuotraukas is mazu nuotraukyciu (9*13)