Iggy Pop

i am the passenger…

nu kietas, kai jaunas buvo išvis, ženyčiaus;>.

o juanas jis buv senai senai Cha cha Cha cha

žinau…;/ aš išvis turėjau tada būti gimus;>.

subines nesiklauso tokio gero atlikejo. p.s. nervinga diena, noriu issiliet. ;D

shi daina itin nuostabi;D

Patinka GeraiIggy Pop Ft. Sum 41 - Little Know It All

man tai tas su sum 41 visai praeina. “litle know it all” ar panasej…

O man nepatinka NeNe mano skonio Niam niam NekaltasIr aplamai nieko gero neižvelgiu.

ne-e, aš atvirkščiai nesidžiaugiu tuo, kad jis dainuoja su tokiom grupėm kaip sum 41. Vienas jis žymiai geresnis atlikėjas. Manau mažai girdėję esat. Tiek to.

pirma kart girdziu

Girdejau sheip gan nemazhai jo dainu. O sum 41 mano viena megiaumiausiu grupiu shiuo metu. Ir visai ne ****a groja.

nesiginčysiu, tačiau tikrai ne mano skonio.

Nieko priesh neturiu, tik kad jau senukas, o shiap ir jo irashu neperdaugiausia girdejau, bet pora coveriu tikrai geru yra (RHCP - Search and destroy Gerai Gerai) ir su sum41 visai linksmas gabalas Mirkt

Negirdejau su Sum’ais… Nekaltas Gal todel, kad ne per daug domejausi… Cha chaSiaip tikrai saunus senukas Šypsena …visada pralinksmina jo dainos, ypac su The Stooges Mirkt[as dabar nezinau… Stooges - jo paties grupe, ar cia ‘atsitiktinai’ jis su jais grojo? Nekaltas ]

senas krėnas. neklausau.ne.ne.ne

nieko negirdejaw Ne

Hmmm… Tai cia Little Know It All perdainavo? Hmm… [bus cia man pradzios diskusijos neperskaityt, tik 2-ą pusl. Cha cha ] Nekaltas Turiu gi ash, berods, ta daina be Sum’ų… Tai man ji Labai ŠypsenaSpeju, su jais ne Tokia… Mirkt

atsitiktinai birods.