Ginekologo užrašai

Man tai cia leksta, banalu - amerikoniski bajeriaiPiktasBlogai

man tik idomu, kaip gera knyga gali parasyti nekompetetingas gydytojas? Nekaltas

Del to ir Ne nenoriu skaityti tu “Dievo namu”

Paskaityk ir isitikinsi Šypsena. Pamazu jau pradedu Taipsuprasti , kodel tas gydytojas daug kam (o jie tikriausia yra jauni) nepatinka.

nagi nagi kodel?

Visko dar neperskaiciau, bet stai…gydytojas nusiteikes pries alkoholio vartojima, rukyma, zole, dietas, kudinimas,soliariumus, dzinsus, sexa be meiles ir seimos, modernia apranga, atkreipia demesi, kad merginos naudoja per daug kosmetikos ir pan. Taigi jaunimui - tai senamadiskas poziuris ir atrodo, kad jis vis moralus del to skaito, o jei dar grieztesniu tonu pasako, tai turbut is viso kazkoks siaubasBaisu.

Tada skaityk M.Valtari"Sinuhe egiptietis".Neleksta,nebenalu,neamerikoniska.

nesutinku. Pvz. as nei rukau, nei geriu, nei zolia vartoju, nei kada laikiausiu dietos. Kosmetika irgi vartoju itin retai. O apranga - normali apranga, kosiumelis (kelnes + svarkelis), plauku juodai-juodai irgi neesu nusidazius.
Kai atejau jis uzreke kad pavelavau, nors atejau ankschiau.
Kai pradejau teirautis vienu klausimu, jis pasake: BANDYK vartoti tokius vaistus, nors tau tikriausiai jie pakenks. bet bandyk.
tai kas per fraze gaunas: pabandyk vaistus kurie tau pakenks.

Ir cia kompetetingumas?

Nu nezinau, nezinau Nežinau jau sakiau, kad as to daktaro nepazistu. Turbut jam klimaksasCha cha, jei taip elgiasi Baisu

siaip jau daugybe daktaru turi vienokius ar kitokius nusistatymus… bet kazkaip atranda grazesni, kulturingesni budai juos isreiksti, parodyti… o tai, ko cia prisiskaiciau’ mane kazkaip suglumino… zinoma, asmeniskai man neteko pas ji lankytis, tai kaip ir netureiciau cia kazko teigti… bet siaip ar taip nenoreciau pas toki pakliut… vertetu gal tik del to, kad isitikint, jog jis jau tikrai toks blogiukas… bet ar del to verta aukotis? nemanau…

kazkaip man atrodo kad gydytojo pareiga padeti zmonems, gydyti ir patart ka daryt jei jau kas ne taip, bet sorry as neklausiu nuomones ar jam patinka mano sukuosena, drabuziai ar panasiai… ne JO reikalas kas as esu gyvenime, pareiginga zmona, kekse ar mokinuke, jo pareiga mane gydyti. Ar as neteisi? Kokia teise jis turi mane moralizuot, klaidint ar tyciotis. man nusispjaut kad jis cinikas, tai nereiskia kad jis turi teise zaisti mano sveikata, mano nervais ir gyvenimu… Kas liecia zmogaus sveikata, o ypac moters reprodukcines funkcijas, nera ciniskumo objektas…

Taip va butent Taip

vovo, ir man panasiai pas ji buvo… net nepamenu, ko uzejau, o jis, kaip kirviu i kakta: “Nescias?” as is pasimetimo, net nepamenu ka sumykiau, aplamai man po to vizito su atmintim kazkas pasidare, mat persigandau baisiausiai, o jis man testa ir rankas, ir i isviete isvare… nu ir ka jus galvojat? diagnoze, kad net ir as nescias… tiek pergyvenau, tiek pergyvenau, kad net pas kitus giekologus lankytis pradejau… desimt ju, paneige bugalos diagnoze…pirmadieni aisu vel…
NekaltasNekaltasNekaltas

Labai jau rimtai cia pabajeravai NekaltasCha cha

Tiesiog ziauriai Nenesitiki, kad tas gydytojas gali buti cinikas. Jau perskaiciau beveik visa knyga ir nieko cinisko Ne neradau. Na gal tik tiek, kad jis uzsimine apie abortus savo praktikos pradzioje, o kad dabar juos dar daro tai neberaso. Kad ir kaip butu liudna ta pripazinti, bet turbut nera ne vieno tos kartos ginekologo , nepadariusio aborto Nežinau

Is visos diskusijos padariau isvada-tai apie ka raso rasytojas yra jo mintys,fantazijos, idejos,idealai, pagaliau atspindi,kaip jis pats mato save.Bet tai visai nereiskia,kad jis gyvena ir elgiasi pagal savo idejas.Beveik visi mes norim buti geresni,nuostabesni,kilnesni nei esame.Deja tai tik trokstamas ir siekiamas idealas.
Idomu kiek knygu nublanktu ar labiau pakiltu musu akyse,artimai susipazinus su ju autoriais?

Ice tu kaip medike turetum,gerai zinoti,kad gydytojas turetu buti nesaliskas ir bet kuriuo atveju atlikti savo pareiga.Nesvarbu,kaip zmogus atrodo,kaip jis elgiasi,koks jo gyvenimo budas ir pan.
Biski gyvenimiskos istorijos apie gydytoju saliskuma ir pan.:zmogus vartoja narkotikus,serga hepatitu B ir c,nueina pas gydytoja jam visai tai pasako,o tas ji iskoneveikia ir ismeta pro duris.Tai kaip jum atrodo ar kita karta jis nuejes pas gydytoja visa tai pasakys…?

Knygos neskaiciau,butu idomu perskaityti,gal kas paskolint gali Nekaltas Šypsena

Na as jau ne tokia ir jauna, esu istekejusi, pas pona “daktara” atvaziavau is darbo,su kostiumeliu(sijonas+svarkelis) labai paprastu,makijazu,nerukau,narkotiku dar ne nebandziauŠypsena,alkocholi vartoju,bet tik kai yra proga,taip kad ant manes saukti,kad “duoduosi su visais is eiles” manau tikrai buvo nelabai grazuNekaltas Ir kaip ir pries tai rasiusei merginai uzdave kalusima ar nesu nescia,pasakiau,kad garantuotai ne,o jis"tai tu cia gydytojas ar as? Is kur taip gerai zinai,kad ne?" Liepe darytis kazkoki tyrima del lytiskai plintanciu liguPavargęs. Tai gi as labai ramiai susirinkau savo daigtus ir pasakiau,kad daugiau pas ji niekada nebeateisiuNe Nuejau i privacia klinika,pasitikrinau-viskas tvarkoje.Taip,kad ir kokia jis ten knygiukste parase,ne uz ka jos neskaitysiu,net siurpas ima,kai prisimenu ta pazeminimaPavargęs

Va cia as viskai pritariuTaip gydytojas privalo buti nesaliskas ir gali tik patarti,o ne smarkti,be to visu pirma turetu issiklausineti ko pas ji atejo zmogus,o ne uzsipultiNekaltas Man pasiseke,kad esu suaugus ir,kad manes jis netraumavo,nors vis tik kai prisimenu nupurtoPavargęs o jei pas ji ateina nepilnamete mergina ir jai tai pirmas vizitas pas ginekologa? Baisu net pagalvotiPavargęs

o knygą parašė turbūt, kad gautų piniginę premiją, ar dar ten kokią nors finansinę paramą