Geriau už toitoi

Vien darbas kainuos 7ke

Rs3, r8, allroad pamiršai geniuk? Cha chaJams botanikas, kai tomas pasidžiaugs,ir jei santimas leis bei nebus užėmęs jo pozicijos, virindamas bent jau 2.5k e Gerai

nu taip viso buto iki baldu Nekaltas ta prasme su virtuve ir vonia, nes toliau jau ten is vis sunku kazka skaiciuot su visom sofom ir vazonais,(kaip liaumas uz 10k minksta kampa eme Cha cha )nes kainos nuo iki Juokiasi as dabar ziuriu naujos statybos kazka burej,manto namuose,birutes g arba kur mazajam kaimelyje Nekaltas klaipedieciai zinos Nekaltas dar idomu kaip smeltej(statybininku ir minijos g sankryzoj) su uosto kranu garsais nakti Nekaltas labiausiai vilioja bure ir manto namai del vietos,nes centras realiai Nekaltas K raidej neikandu dar Cha cha

Quatre…koks dar nx pavydas…pavydas del kokio golfo ar ten fordo naujo buna…cia jau vien nervai Cha cha

Lengviau nauja remontuot,bent jau plėšt ir lupt nereikes Cha cha darenai,gera spisilybe statibior,net uk tiek nepasemia oiru,per 3men ramiai padarys buta Apsvaigęs

Pavydas butu nebent jei vikingu loto pasemtu 5lemus,o čia bbi pavydet,juodu darbu uždirbo Cha cha

Turi. Chečo kėbulą, awd ir geriau skambantį motorą MirktR8 jau kitas pasaulis, bet ten labai emocijos. Kur 911 priimamas kaip toks everyday žaislas, o r8 - savaitgalinis sportcar’as Mirkt galiu ir klysti, bet taip manau.

dr002™, draugas plyteles klijuoja, sake i norvegija nebeapsimoka, po eur ivedimo cia daugiau uzdirbti galima Cha cha

Q, dar ne viena audi net slyvos lygio nepasieke Špyga

Nes cia nuomai nereikia ismest puse algos Cha cha kiek kvadratas,vel perlipo per 30€? Cha cha

Ant kiek cia didziajai daugumai px ta nauja audi Cha cha tiesa,tiek pat px ir bmw naujas ir gundajus ir mersas Juokiasi

bytwa, siuo metu yra statybininku, o ne uzsakovu rinka, kainos gal ne 1:1 lyginant su litu, bet santykis jau arteja link to. Skaiciuok taip, jeigu perki buta su daline apdaila, siekiant isirengti iki saukstu, moderniai, taciau be dideles prabangos, 70-80 kv.m. butui suleisi 25000-30000 EUR kaip daina. Cia viska darant kitu rankomis.

Tomai, saugok sia audele, kas zino, gal neuzilgo teks mano pavaduotojanms perleisti Cha cha

pamenu, kaip mane uzkniso, kasdiena vazinet, ziuret, kontroliuot, pirstu baksnot, dresuot, kad kilus klausimamas skambintu, o ne darytu “ja podumal…” kita tik irengta, arba patvirtinsiu vizualizacija ir susitikisim, kai raktus reiks paimt… o dar rinktis ten visokias technikas, tulikus, vonias, sviestuvus, kranus, rozetes ir kt. Pavargęs

Tomai, smagu. Saugaus kelio ir smagiu pojuciu LabasNu ir kad vaikai kecupu sedyniu nenutaskytu.

vaikai vaikais, bet kad cesnakinio neregetum Cha cha

ir zinok dabar kaina Juokiasi nuo dr <15k iki santimo >30k Juokiasi siaip as ir pats uz jau pilnos apdailos buta,nes ir pats neturiu tiek dauk laiko, o su irengimais kiek prisideda laiko Nekaltas bet tarkim kokiuose manto namuose tai visi siulomi tik su daline, birutes g. ir dauguma su daline Nekaltas

Bytwa,tai mano už maziau nei 15k ukiškai,lietuviskai be *gėjus*tizmo,o už 30k jau barzdotiškai stilingai Cha chaSiauliuose užsakytos durys uosines,brangiausios ka isejo rasti 400€,vilniuke sako tik BY kolukio gamybos iseina Cha cha

tai man ir nereikia veidrodziu rombu karalystes Juokiasi

Blia,paziuriu kauniuko inkiliuku nauju kainas,nu blia man jos patinka,kazkaip daug eko variantu nebrangiu prikepta. Bytwa,nu tai ir pasidomek,kiek sienu paruosimas+dazymas,kiek parketlenciu sudejimas,užmesk atsargai +15-20%,prasuk per pardes,paziurek kiek medziagos ir gaves finala turesi bendra vaizda. Aš visada už nauja