Dusia

Šiandien daug mano xebros varo. Aš sekmadienius. Apie rezultatus informuosiu. Anyway prognozuoju, kad abi dienos bus kibiosTaipPamatysit

Turėtų šeštadienį kažkiek judėt - šąla, slėgis aukštas, px tas rytvėjisNekaltas

OK galesim pavaziuot kartu,svarbu ledas butuTaip

Butelis šito geriau Ne Geriau ant stintų kai varysit paimtumėt į kompanijąTaipKlasta

aha, arciau ziemos visi plesrunai, t.t. ir stintu medziotojai, bunda Cha cha

na o jei nezinai vietu tai nors echoloto reik dugnui patyrinet, nes antraip tai negru mushis nakty Cha chaCha chaCha cha

Vakar 1-ma karta plaukiojau, zvejojau Dusioje. Bangos pradzioje buvo nieko bet veliau… Vau!. Dreifuojant pagavau du eseriukus. na tokius ~100g. Ir fsio. Bet kadangi tai buvo valties bandymas + pirma zukle manau gerai zutex ir tiek… Realiai reikia zinoti vietas nors kazkiek. Nes taip tai gali gautis tas pac kas ir balejoje zuvautum. Ir dar su valtim Cha cha

Galima ir ant slaitų ten taip pat būna zuvies, vienas giminaitis pastoviai plaukia salia parko direkcijos gylis pasiekia 5 metrus ir seda - pagauna daznai ir nemazai Taip ir neiesko jis jokių kalniukų Mirkt

jau karta plaukiau su nyroku Juokiasi, bet poto spejau isigyt kazkokia tipo pvc tai bortas nemazas apie 40cm, sociai… o per bangas ir vejus tai nieks manes ten nenuvarys, nors ir el.varikliuka turiu… bo su nyroku pabandziau padreifuot taikiap pradejo nes i viduri, tai su irklais siaip ne taip parvariau atgal Ne
tai vat tada bandant palei zoles ir gyliau iki 5m, tai zuvu Špyga tai reiks kada pabandyt paieskot kalniuku 10m gelmej Taip

praeita zhiema Dusioj nebuvau uzhpraeita teko keleta padlieshshiku ishtrauk gaudant kuojasApakęs matomai zhuvino karshiokais, nes lig to laiko niekad ju ten nesugaves arba ishnershe tie Dusios seneliaiNekaltas???

tik su sistemelem vienu mikriku ilgas zhaidimas butu, visgi nemazhi gyliaiTaip

Gal kas gaudo lydžius Dusioje…Gal jau pajudėjo.

Savaitgali buvo glucho

ner jau ten ka gaudyt Ne

Viską išgaudei Cha cha

kodel,duse labai gera bala kiek as esu girdejas Taip,vienas mano kolega labai gyre ta ezera,sake visada pagaudavo ir ypac rudeni,.,… tikiuosi nemaisau bet lyk girdejau ji sakant ,kad ten jau draudziama zvejoti,…privati bala ar kazkas panasaus,…bet nesu tikras,

Nu nežinau kada jį privatizavo, nes dar rugsėjo pradžioje buvo neprichvatizuotas ir respublikinio leidimo užteko…Jei tai rimta info tai labai Žliumbia

Juokiasi Juokiasi Juokiasine nu plia, klausykit mažiau VBS agentūros pranešimų !!! Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Stiprai niekuo jau nesistebiu: čia Lietuva čia lietus lyja… Juokiasi

ka tik issiaiskinau ,dar neprichvatizuotas,tik leidimo reikia Tūsas