Dažniausiai užduodami klausimai

Sio forumo moderatorius (Bite_plius) ir BITĖ PLIUS

Blogai Blogai Blogai kada dienorasciai atsiras???jau trecia diena… Pavargęs

Ir vel tas “moderatorius”.Siulau neapsigauti ir nenusisneketi.Siame formume moderuoja TIK BITE plius.Tai kada bus diariai?

mane kazkas kazkada buvo uzkeles i “garbes pakyla” bet tada net nepastebejau ir dbr nezinau nei kas uzkele nei uz ka…ir kaip man dbr imanoma is anksciau paziureti kas tas geradarys ir koki komentara parase ? Šypsena

Impossible Nekaltas

as norejau paklausti gal kas zino kaip reikia atsijungti,kad kitas zmogus galetu prisijungti?jei kas zinot please parasykite…

brashkia, viršutiniame dešniajame kampe yra toks raudonas “X” baltame apvaliame fone. jį ir tereikia paspausti Laimingas

Virsuj yra juostele su nicku,o jos gale baltam fone raudonas (x).(x) ir reikia paspausti norint atsijungti.

Kada bus skaitomasi su klubo nariu nuomone ???[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/449062.22 2-=(1822463118](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/449062.222-=(1822463118)

O skinu nezada but? Man per sviesu kai baltas fonas Nustebęs bent pilkas kad butu. Antras dalykas tai gal persigalvosit ir idesit laikroduka? Šypsena Nu kam tas forumu greitis idomus… kam tie perliukai… 3 laikrodziukus laisvai sutalpintumet.

"Užduokite savo klausimą forume “Pageidavimai ir pasiūlymai”. “BITĘ plius” prižiūrintys asmenys šį forumą skaito reguliariai keletą kartų per dieną: jums bus atsakyta. " Kada laikysites patys savu taisykliu ???

Su kuriuo asmeniu reikia susiekti jei noriu pareklamuoti automobiliu kluba? HELP