David Lynch TWIN PEAKS (serialas)

29 lyg ir

…o wisdėlto labai gaila,kad baigės…

man ir labai patinka Gerai Taip

man irgi patiko nerealiai Taip gaila, kad baigesi Liūdnas , nu bet visi geri dalykai anksciau ar veliau baigiasi. o ta pabaiga… kazkaip net nesitikejau, kad viskas bus aisku ir suprantama. ne toks filmas Ne

filmas man patinka, bet jei ir nepatiktų galėčiau žiūrėti, vien del to, kad išgirsčiau šio filmo garso takelį… jisai nerealus Taip

klausimas: kur gaut pati filma is interneto? kitas klausimas: kuo filmas skiriasi nuo serialo?

vienintelis serialas kuris taip mane itraukes buvo…labai didele as jo gerbeja Taip Mirkt Taiplabai patiko personazu asmenybes…ir garso takelis,taip unreal viskas Šypsena

filmas Fire Walk with Me yra serialo priesistore Taip

Aš irgi esu šio serialo gerbėjas. Mačiau, kai anais laikais jį rodė ir per Ostankiną, ir per LTV, ir per LNK, ir per TV3… Itoho, daugiau nei 4 kartus gal. Tik kad vis tiek, ne visų veikėjų vardus jau beprisimenu. Vienintelis dalykas, man nepatiko kaip jis baigėsi. Pvz. kur nuvažiavo tas motociklistas??? Haris, ar koks jo ten vardas buvo… Tai ką, MacLeklenas nužudė savo Ann, kad Bobas pasirodė veidrodyje? Žodžiu pabaigos nesupratau, interpretuoju visaip, kaip europietišką kiną… Norėjau daugiau aiškumo… Vis atsimenu indėno žodžius: jei radai kelią, neišklysk iš jo, ir jis tave nuves prie tikslo. Ir iš viso, kodėl Makleklenas nebevaidina Lynčo filmuose… Piktas