Centrinis sildymas,KK katilai REZERVINIS SILDYMAS,AKUMULIACINES TALPOS,KURAS, 2 DALIS

Man tai jis ne nx nereikalingas, cia siaip radi interesa. pas man spyziusKietas

vienu zodziu nieko nesupratau Šypsena

neuzilgo, kai uz dujas mokesi 1000lt, o su kondensaciniu moketum po 800lt.
per sezona 1.2klt, penki sezonai ir hop! 6klt jau kisenej

Pas mane protherm špižinis pastatomas 20/28kW, plikas, pats prijungiau Drazice vandens šildytuvą 125 litrų. Esu labai patenkintas, nes ne opus, elektronikos nepripičkinta. Didžiausias gedimas - pavariau į jį vandens nuo kito katilo, gal 100’C. Taip taip… buvo tokis įvykis. Tai užsidegė avarinė lemputė, kurios niekaip nenugesinau. Kviečiau meistrą (20km), tas atsuktuvu pasukęs tokį spec. saugiklį išėmė, vėl įdėjo, ir visas taisymas. Vis tiek 40 Lt nulupo Kanda , gi atvažiavimasNežinau
Mokėjau su 26 proc. nuolaida berods 2450 Lt. Kažin kada man būtų atsipirkęs stebuklingas kondensacinis už 10-12kLt.Be be be

del uzkalkejimo?

momentinis ruosimas jau nieko gero
Cha cha

ka gero/blogo manot apie protherm dujinius kondensacinius su momentiniu karsto paruosimu, katiliukus?

nu tap, bet pvalo placioji dalis siekia 180 ir daugiau… as kazkaip manau kad tame yra geresnis faktas… Nekaltas

kodel?
cia kaip tik ivertinau, kad ovalas dumams prastesnis, maziau efektyvus atrodo, del blogesnes dumu sukimosi galimybes (lyginant su apvaliais) Kietas

Zmogau, jei jau nori pirkti lenkiska, tai ir pirk Lenkijoj, kainuos ne 3000, o ~2000:
http://www.piecolandia.pl/kociol-pereko-ksw-24-kw-p-53.html

Bet man jis neypatingai riktai atrodo, pakura tik 53 litrai, o ir katilo svoris vos ~200 kg, na toks kaip ir pavadinimas EKO variantas Šypsena
Geru kainu ieskok Lenkijoj, ten galima lenkiska katila paimti jei pvz kaina LT jo apie 3500 praso, tai ten uz 2500 paimsi.

nu tai vadinas ne sitas modelis Ne Lincaible Cha cha Labas

http://www.kalvis.lt/lt/produkcija/sildymo_iranga/katilai_virykles/352
/Kalvis-4C/3

tipo ta sklende nr 3 kazkokiu budu juda ir paskirsto ismetima ? Nekaltas

Gal kas susiduret su PER-EKO KSW plus.Ar vertas kainos? Seniuose db akcija 24 kw kaina 3000.

Aciu uz patarima,ryt bandysiu ismuilintŠypsena

Pas mane katilas jau trecia diena uzgeses. Kai lauke tokie orai - uztenka ir zidinio.
Be to, sezonui paruosti 14m3 malku jau i pabaiga. Nesinori likt plikam-basam.

termogalvos ir nejungi su kamb termostatu.ji reikalinga, kad i radiatorius paduotu nustatyta temper. pvz nustatei galva ant 50 laipsn, tai tiek ir paduos i radiatorius. kamb termostata jungi su termorele. kambarys isilo kamb termostat atjungia siurbli. atsalo backa-termorele atjungia siurbli, kad be reikalo nevarinetu salto.

Taip kaip tu sugalvojai -100% nieko nesigaus .

As kai pirmais metais nusipirkau savo rakieta, tai man vyrukas is Vilniaus baldu atveze azuoliniu ir berziniu atraizu. Va ten tai kuras buvo Gerai dvi paras zvake +70C laike Tūsas

ui, iki pilno isdziovinimo manau 2-3 nepakaks Ne ziek tik kad menesi nereiktu kurentis iki pilno Taip

sildau apie 220 kvadratu, kambariuose temperatura laikau apie 22 C, tona briketu su atvezimu 490 lt kainavo. Tai menesis kainavo apie 290 lt. Cia su vandens pasildymu.