buramobilis

Nu tu laikyk, o kai jau būsi būros amžiaus ir pribrenbęs parduot, mes tada iš tavęs žvengsim Cha cha būrai, kiek pamenu, db 47ni, tai nedaug liko vabalz, ne? Cha cha

plia, iki buros amžiaus dar čiut ne tiek pat reik pragyvent, kiek dabar gyvenu… Cha cha

kostia,švogeris driobesi nori su vaflios makroflexines nupurkst ,palepeje. kazka jau ieskojo,tai 100kv ~2.7k€. čia tipo ok? Nekaltas

Bet bl imesti tdi zjbs sprendimas burros buvo Gerai Cha cha

Man dar teko garbė šį puvėką su laidais prikurti Gerai Pasakojo man apie tdi, spaudimą, retumą ir pan.

kostia, suprasta Taip

anadien atsidariau 200 20v mobilėj. Ktunx lavonai jau po 8k, geresnės po 12-13. Jie nudurnėjo ar kas Apakęs

atsidariau mobile.de sliwa už 18keur univermagine 3d. spek ar pardos?

Dr - ne, nes yra iš ko rinktis. Tų dinozaurų nėra, tai net jei ir padarys 50% pigiau, vistiek brangu

nemanau,kad esi ant tiek dušimtinisc,kad net kiltu ranka uz puse tiek ja pirkt. tiesiog buvo realiai vienas varianc,užkoncervuot senaja ir atsiradus laisvu euru ja kelt Mirkt o dabar pirkt,burt,kelt už belenkiek…nx

sikseri, kodel nesigauna ??? 100kv.m. jeigu paskaiciavo 30cm stori, tai gaunasi 30kubu makruxos, po 90€ ir turi ta suma Nežinaukitas klausimas ar ismoko jau tolygiai pust? ar vis banguojanciai varo? Nekaltas

Už puse - kiltų

tai už ta puse, ziurek dar puse ikist ir dar kas menesi kist. bbi zino,man tik paziuret grazu paliko Cha cha Velniūkštis>20cm.

Tai ką paminėjai labiausiai ir užp Šypsena

g>tai ir sakau,kad bus ok pažiuret skelbimus mobile,bet vazinet su kuiliu Taip

gal uztektu 5-7 bloku rukalu, su salyga kad TA yra?

Dr - zbet vistiek norėčiau aš zylo. Tai mano auto Taip Kuilys tai išvis nevertas dalyvaut pokalbyje Cha cha

suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=245139158&damageUnr epaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.ma keId=1900&makeModelVariant1.modelId=3&pageNumber=3&scopeId=Cnu ka ash zynauj Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Tai tokie tai lavonai. Silkė dar pasirodo buvus Šypsena

bet tokie variantai jenkinsboys.com/audi4000/title.jpgfarm3.static.flickr.com/2949/33836414770_020c3e6bac.jpg ne vertingesni del retumo ir egzotikos aspekto?