Bijuneliai AUTO

gerai pasakytaGeraiJuokiasi

Suprognozinai, kiek dujos balandžio 29 kainuos ? Reikėjo gal iškart e-Kona imti ?

kaip cikras taxistas šiandien nusipirkau kajotą primusą, gaisrinės spalvos, net visą savaitę ieškojau- sunku su tais primusais ir kainos sukilę jų jopeimat… dujų įstatyt eilė tai tik balandžio 29d įstatys…

tobulas daiktas,as ant sharano turiu toki pasidares,tik troso shpule mazesnio diametro-daugiau jegos gaunasi ir is pievos nesunku isvaziuot velyva rudeniŠypsena

Kaip lietuviškai skamba garsūs pamąstymai apie kuro ekonomiją tuo pačiu metu gebant kažkaip įsigyt ir išlaikyt TLC, 2 automobilius Juokiasi

https://www.youtube.com/watch?v=trrEKbc6uqE

Diskusija be pabaigos. Pavazinek su LC kuris komplektacijoje turi hidrauline arba pneumatine pakaba su KDS sistema ir suprasi, kad forikas su AWD yra gaidys visomis prasmemis. Vienitelis privalumas, forikas bus dinamiskesnis. Bet as ne apie tai kalbejau.

As rasiau, jog nesedu i Toyota LC tik todel, kad mano kitas auto ryja 3x maziau kuro.

Pvz. 150 TLC vidutines (misrios miestas-plentas) kuro sanaudos yra 13,7 o ziema ir daugiau.
Naujos skodos universalo RS su 135 kW misrios sanaudos yra 5,5.

As apie dujas nerasiau ir nediskutavau. Paprasciausiai parasiau kodel as rinkciausi 2x automobili su universalo kebulu.

[quote]
MB600 ra:

[quote]
Baubas ra:
Petrutė - dukters žiurkės vardas Cha cha

Asmeniškai aš visur kur man reikia privažiuoju su mašina turinčia pažemintą, sportinę pakabą ir į TLC net nebesėdu, nes kuro 3x mažiau reikia.

Realiai tai i zvejyba galima vazinet su bet kuo, kol nepaturi AWD. Blin niekad nemaniau, kad teiks tiek dziaugsmo. Va kad ir savaitgali, ziurejom rally, tai pasedejom vienam greicio ruoze, baiges vaziavimas per laukus nulekem i kita, tada per griovi ir namo Cha cha
Kas del dyzelio, tai nesuprantu kur ten ekonomija jus randat, visokie dpf, turbinos, purkstukai,siurbliai, fap ir t.t. BaisusUfff
Pas mene 180kw. AT ir ryja apie 15l duju. Tai panasiai gautus ir su pasatu vazinet, bet vairavimo malonumas visai kitas Mirkt Apie patikimuma obk ir pasat tai gal net ner ka lygint Cha cha O ziema JuokiasiTūsas

greičiausiai viskas taip ir baigsis. nes su “bariku” į darbą jau gėda važinėt. Juokiasi
o į kaimą ar žvejybas - pats tas.

Sunku apsispręsti kai auto skirtas biudžetas 3kg. pinigu Šypsena

Šiaip tai turėtų dėliotis taip:
Neturi pinigų dviem mašinom, viena į žvejyba, kita visur kitur…
Todėl žiūrėt reikia taip, kad 80 proc. su auto važinėji kitais reikalais nei į žvejybą.
Tada mastai ar 4x4 yra būtina. Realiai beveik visur (išskyrus vėgėles Nemune) lengvai privažiuoju be 4x4 .
Tada “baras” atkrenta automatiškai, nes yra gaidys o ne mašina (tai tik mano nuomone, ji gali skirtis nuo jūsų Laimingas )
Ieškai dizelinės mašinos universalo kėbulu, o jų yra visokiu ir už bet kokius pinigus.

Asmeniškai aš visur kur man reikia privažiuoju su mašina turinčia pažemintą, sportinę pakabą ir į TLC net nebesėdu, nes kuro 3x mažiau reikia.

Rūdys na skorost ne vlijajet Mirkt .Mano bars ir parudijes,niekaip neprisiruošiu suvirint,bet važiuoja kaip važiaves.Dar pakėliau ana 3 cm tai dar geriau paliko.Mano poreikius tenkina 100procentų ir geriau nieko nereik.Išlaikyt pigiau kaip džipą,kuras(dujos)ir nežiauriai kainuoja,už remontą,prieš TA,išleidau apie 70 pinigų už dalis,keitimad savo rankom ir vėl kurį laiką laimingas važinėsiu.

Petrutė - dukters žiurkės vardas Cha cha
bled, paskaičius tą forumėlį, ir toliau išlieka noras likti prie to, su kuo esu.
tik, kad rūdys jau lenda ant galinių arkų, o tvarkoma sunkiai.
kažkaip mąsčiau apie xc70 nuo 2010, bet matyt teks dar “pasidairyt”.

Va prasom http://scc.lt/?tema=13639&pid=392618#post_392499 tikiuos neissigasi labai Labas

siaip nesidziuaiu, kad pardaviau, nes kelmu neisrautu liko sklype, bet kai pastovei komandiruotese, tai nereik, kai grysiu ir crv eis i marcias

nu va graziuausia isdavei petrute , as tai dar kibireliui istikimas nes dar lipa bet kur ir neria bet kur

petrute irgi isejus i marcias, tai mastau apie xc70, papasakok ka nors idomaus apie sita masinaCha cha

Penkis metus zvejybai tampyt 380 PVC valtele ir paskutinius du metus 5m riba naudojau super masina … ford fiestike dizeline.Tampiau po 250km per zvejyba dantis sukandes.Baime belenkur-furos,lietus,greicio ribojimas.Dabar mostelejau i kita krastutinuma,nupirkau traktoriu-trumpa dyzeline opel frontera.Reikalavimai jai pagal mados sauksma-lasisu zvejyba bet kada kai leizia jura ir net tada kai klaipedski sasalina uzsalus uostui.Uzsalus daugiau nei praeita ziema aisku.Reikia Karklei nusileist pasikelt priekaba su turiniu bendru svoriu kazkur 750kg.Samoningai emiau su paletintoju ir blokatorium.Jei neisipindinet su lasisavimu manau gera belenkokia sunkesne masina.Teisingai Arunis raso is tasko A i taska B tenkina ir visi reikalai.

aš savo senovinį outbacką apipadanginau (vasarai 5proc. aukštesnės GD Wrangler, žiemai gerai lipančias HK rw11 pike), kilstelėjau galą 3.5cm, nes pilnas bakas dujų ir pilnas benzo su dujų įranga jau kiek žemino. Šypsena
na, o, bet, tačiau - 7 metai - pavargau nuo jos Cha cha kitą sav. technikinė ir ieškosiu pirkėjo.
paragavau XC70 - dabar šito noriu. Juokiasi

Man irgi gerai baras, jau desietka metu su forikais vazineju. Kitas auto taip pat bus forikas, taip pat su 2.0T varikliu ir ATApkabinimas Dizainas px nx, komplektacijos irgi +/- ok. Na taip - japoniska skarbonke, muzika prasciau nei prastai, perdirbto plastiko aBdailos ir pan. Bet - ir darba, ir i soda nuvaziuosi tik su - Subaru Cha cha px purvas, px sniegasDrovus
O jei tureciau babkiu - pirkciau 7-to desimtmecio amerikono muslecar’aGirtas

Kaž kaip fordai visą gyvenimą buvo amerikosų Mirkt ,gal renkami okiečiuose.Be to,prieš kelis metus pažystamas pirko mersą iš salono ir po MĖNESIO, ne metų, rūdys dažus pakėlė.Visko būna šiam pasaulyj.O man gerai bars,turėčiau babkių turėčiau hamerį ar bentlį 4wd Taip