<b>Kas ir iš kur <u>2</u></b> - <i>(suvesta info zin#2)</i>

NARU, tai gal susimeetinam ? siulyk laika, as visais sestadieniais galiu. jei diena, tai viena, jei vakare, su vyru Mirkt (na isskyrus sventes)

dekaui,kad mane itraukethLabas

itraukit ir mane Šypsena
naples, fl. koordinaciu nezinau- neturiu zemelapio Liežuvis

Atnaujinta nuo 2003-01-05 00:15

  • 1 Moteris Gėlė
  • 1 Vyras Alus

o mane ir palikai, uzmirshai…Žliumbia

Kaip supratau, ta Moteris tureciau buti as. Laimingas
ACIU, kad ir mane iterpei, DarPo1! AlusTaurėGėlė
Netrukus mano koordinates turetu keistis - tik i kuria puse, tai praneshiu veliau(t.y., kai pati suzhinosiu) Liežuvis
Labanakt! Angelas

[quote]SherrKhan rašė:
o mane ir palikai, uzmirshai…Žliumbia
[/quote]

Apakęs Vajej, mielasis SherrKhan! Nezinau kaip galejo taip buti. Atleisk, atleisk! Kiba tas Milwaukee alutis gadino reikalus… Mirkt Liežuvis

Prasau parasyk kokiam mieste nusprendei gyventi - ir pridesiu prie saraso. Dekui. Alus

Brooklyn, NY…Laimingas

Kol kas neplanuoju. Kaip ateityje bus dar neaisku.

Atnaujinta 2003-01-06 09:32

  • 2 Vyras Alus Alus

Atnaujinta 2003-01-08 19:59

  • 2 Vyras Alus Alus

[quote]Turkis rašė:

[quote]AntOse rašė:
grysi ?

[/quote]
Kol kas neplanuoju. Kaip ateityje bus dar neaisku.
[/quote]

O kaip sekasi… sugrizes…?

Atnaujinta 2003-01-08 20:31

  • 1 Moteris Taurė

Ir kaip tik tinka, kad Jus, elvissa, prisiraset butent siandien. Juk siandien (jei butu buves gyvas) Elvis Presley gimtadienis! Jam butu buve 68…
Mirkt Cha cha

Aciu, kol kas neblogai. Jei rasineju, tai vadinasi dar gyvasLabas. Siaip tai kol kas ziurineju kas ir kaip. Kai turesiu daugiau laiko, kada nors aprasysiu sugrizelio ispudzius.

[quote]Turkis rašė:
Aciu, kol kas neblogai. Jei rasineju, tai vadinasi dar gyvasLabas. Siaip tai kol kas ziurineju kas ir kaip. Kai turesiu daugiau laiko, kada nors aprasysiu surizelio ispudzius.
[/quote]

Lauksim. Taip
Nekantriai Cha cha

Atnaujinta 2003-01-10 20:24

  • 2 Vyras Alus Alus

AS GYVENU SVEDIJOJ MIESTO PAVADINIMAS HOBY JIS YRA NETOLI LUND IR MALMO MAN SVEDIJOJ NEARALIAI PATINKA

Atnaujinta 2003-01-15 00:30

  • 3 Vyras Alus Alus Alus
  • 1 Moteris Taurė

Atnaujinta 2003-01-20 03:39

  • 1 Moteris Taurė

[quote]
DarPo1 rašė:

Ir kaip tik tinka, kad Jus, elvissa, prisiraset butent siandien. Juk siandien (jei butu buves gyvas) Elvis Presley gimtadienis! Jam butu buve 68…

taigi i tai ir spaudzhiau…fainas tevukas buvo…pagarba!

GeraiMyliu