Ar vampyrų egzistavimas yra realybė?

mano nuomone, jiokiu energetiniu nera Cha cha cia jus tik susigalvojot kazkoki nagla pavadinima apibudint zmonem, kurie jus uzknisa ir tiek. tipo as isklausau kokia mergina, kuri ten pasiguodzia kad jai nagas nuluzo as is pareigos ja isklausau, bet man tai labai nepatinka ir pasekoje to man pablogeja nuotaika ir del to as pasidarau irzlesnis ir pan. tai cia tipo ta mergina buvo energetine vampyre? Cha cha nesuprantu as tu zmoniu… prisigalvoja visokiu budu ir zodziu, kad tik kuo sudetingiau viska padaryt…visokiu skambiu fraziu, kad isvis po kiek laiko nebesusigaudytumem Cha cha

aha…hmm buvo klausta ne to.Bet i tavo klausima irgi galima atsakyti apie

[quote] tai cia tipo ta mergina buvo energetine vampyre?
[/quote]

ne.Tu tiesiog turi bloga nuostata, arba nemoki isklausyti kitu, nors jiems ir labai paprastos bedos.

jei nagas nuluzo netyciom, tai cia nieko vampyrisko nera. taciau labai daug zmoniu vistik yra energetiniai vampyrai, tai zmone skurie reikalauja daug moraliniu pastangu su jais bendraujant, vampyrizmas, tiesiog “durnaja privichka”, kada zmogus jaucia pasitenkinima taip siurbdamas is jo energija, su tokiu zmogum bendraujant greit nuvargstama, o pats vapyras daros tik dar zvalesnis, viskas aks vyksta materealiam pasaulyje, atsispindi ir energetiniuose dalykuose, tu savo islieji, kazkas ja pasiema, energijos tvermes desnis, fizika, tai vat vampyrai ir yra tie kurie ima ta energija, ir specialiai provokoja jos nuoteki, tai tik tiekŠypsena

Galimi realūs vampyrizmo paaiškinimai
Jų yra keletas:

  1. Maniakų, trokštančių kraujo, egzistavimas. Jų pasitaiko itin retai, bet pasitaiko, tačiau čia nereikėtų priskirti ir kanibalizmo atvejų.
  2. Gyvo žmogaus, esančio katalepsijos, letargo miego ar komos būklėje palaidojimas. Senovėje, kai medicinos žinios buvo dar nepakankamai gilios, tokių atvejų galėjo nutikti gana dažnai. Knygoje "Burried Alive" (išl. 1895 m.) Fransas Chartmanas pasakoja apie 700 tokių nutikimų jo paties gyvenamose apylinkėse (tačiau reikia pažymėti, kad pats Chartmanas buvo okultistas). Knygoje "Vampire: Kith and Kin" teigiama, kad XX a. pradžioje JAV vidutiniškai kiekvieną savaitę buvo pranešama apie kokį nors gyvo žmogaus priešlaikinį palaidojimą… Vandalai, apiplėšinėję lavonus po jų palaidojimo, lengvai galėjo būti išgąsdinti savo aukos prisikėlimo… Bandydami išsilaisvinti iš karsto, žmonės galėjo susižeisti, todėl juos atkasus jie būdavo kraujuoti… O jei kuriam ir pavykdavo kokiu stebuklingu būdu ištrūkti iš kapo, jį be gailesčio apšaukdavo vampyru ir sunaikindavo…

Įvairių iškrypimų egzistavimas, iš kurių keletas gali būti priskiriami ir vampyrams. Tai nekrofagija (iškastų numirėlių valgymas), nekrosadizmas (lavonų žalojimas, siekiant sukelti seksualinį pasitenkinimą) ir nekrofilija (lytinis santykiavimas su lavonais). 1866 m. Prancūzijoje už vandalizmą ir nekrofiliją buvo nuteistas kažkoks Anri Blo, kuris šitaip išniekino neseniai mirusios aštuoniolikmetės baleto šokėjos kūną. Vienos tokios iškrypėliškos nakties metu jis užmigo šalia lavono ir todėl buvo sučiuptas. Teisėjams šis akiplėša įžūliai pareiškė: "Ko gi jūs norite? Kiekvienas turi savo skonį. Manasis susijęs su lavonais." Jis buvo nuteistas 2 metams kalėjimo.

net taip…
va va, taip ir buna

manau, kad pesimiste labai puikiai čia viską paaiškino, todėl nėra ko mums čia bijoti, medicina toli pažengus, tokių atvejų retai pasitaiko… Nežinau

va ką pasakysiu…VAMPYRŲ NĖRA.!!!!!!!!!

taip…patikejau

Nesakau, kad jie egzistuoja, bet reike buti visiskaiKvankt?, kad sueitu tas “matematinis irodymas”

Pataisyk jei klystu, bet kiek atsimenu to irodymo esme tokia, kad pasimatinus 1 vampyrui jo auka taip pat tampa vampyru ir t.t iki kol nelieka zmoniu JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Vau! tikrai neissprendziama problema

Nu davai, skelk tu tą sąvoką.

Tipo, kad jie siurbia iš žmonių enrgiją per atstumą, aplinkiniam yra bloga su juo bendraut ir t.t.?

tai, o jei mano vaikinas vampyras, tai tuomet jis mane uzhkapos ir as busiu vampyre, paskiau as kaposiu savo seima ir…na supratom.

???

Hmm jeigu jau visi vampyrai galvotu kaip tu tai GAL ir viskas gerai butu su tuo scenarijum.

BET

Dar paziurek mano versija.
Tarkim as vampyras, pasimaitinu ir uzmusu savo auka. Zmones toliau gyvena ir dauginasi ir man maisto be galo.

Sutinku kita vampyra, ji uzmusu, konkurencijos nebera, gresmes maisto istekliam (zmonem) taip pat nera.

Toliau tarkim mergina vampyre, jinai gyvena pagal mano auksciau paminetas taisykles arba tarp musu viskas (automatiskai ji tampa konkurentu vampyru ir jai tai baigiasi mirtimi).

Seima dalykas sventas ir tarpusavi nesizudom, o kadangi seimoj tik keletas nariu tai musu suvalgomi zmones neitakotu bendros zmoniu populiacijos dydzio, taigi maisto per amzius iki soties.

Dabar atsakyk man kuris variantas labiau tiketinas

hmmm, truputis susidvejojimo. Kiek girdejau, tai kai vampyras ikandna ar ka ten padaro kitam zmogui, tuomet tas(kitas ZMOGUS) TAMPA VAMPYRU…tai lyg ir nieko nezudom tik pasmerkiam.
Pirma atsakyk i klausima, o paaskiau pamastysiu kuri versija labiau netinka…

Vampyrai visiskai neagzistuoja tai yra patvirtinta matematiskai paprasciausias acakymas per metus ar kiek nuo pradejimo zmoniu kurimosi taip pavadinkimeCha chaJaigu butu siurbe krauja per 1metus!!!butu visi jau mire zmones ir vampyrai nes nebutu is ko ciulpti krauja

Ufff koks skirtumas tampa jis vampyru ar ne, gerai sakysi jis BUTINAI tampa vampyru, bet tai nereiskia, kad jam juo tapus as negalesiu jo nuzudyt daeina ?????? o kadangi nera konkurencijos tai man maisto istekliai neissenkami…

Pavargęs man kartais nevelka protas ant kiek zmones sugeba neizvelgt paprasciausiu problemu sprendimo

cia blyn mazdaug kaip vistas augintu tuos zmones, o vampyru skaicius butu reguliuojamas ir NEIMANOMA, kad pritruktu maisto

ok supratau. Ju nera.
Gerai rakinkit tema, nes jau viska visi zinom…Atsirado kas papasakojo

Man irgi butu idomu suzinoti is kur sitos legendos kilo. Gal tikrai tokios butybes egzistuoja…

Egzistuoja elementarūs charakterio, temeramento ir panašių dalykų nesuderinamumai, kurie gali neigiamai veikti tam tikrą asmenį, tam tikroje bendravimo aplinkoje, tam tikru metu. Pvz.: vienas pašnekovas ramiai reaguoja į aplinkos (ar dar ten ko nors) pokyčius, o kitam tokie pokyčiai nėra įprastas dalykas, taigi jų bendravime jiems atsiradus, vienam iš jų tiesiog sunkiai sekasi su jais susitvarkyt (galima daugybė kitų pvz.). To pasekmės gali ir būti tas energijos netekimas kito žmogaus [įprastoje] aplinkoje, arba įprasto [jam] bendravimo metu. Ai krč, jei nesuprasi, galėsiu dar kart pabandyt paaiškint Cha cha