Ar tikrai Uspaskichas grįš į Lietuvą?

cheslovai, tatai vadinama demokratija ;]

Kokia diplomatiska diskusija!

Cheslovas chechenus myli Juokiasi kartu su vytuL

Gripas ir tave paeme? Vargsas… Ufff

Cheslovai!
kloune… baik nusisneket…
Jei nori diskutuot tai prasau su argumentais, o lojiku ir be taves pilna.
Ir juokeliai pas tave prasti.

Pats pradejai nusisneket, jei ka. Paties kalbose argumento ne vieno nemaciau, apart babu pletkas. Ir neisivaizduoju, kam man reiktu vargt ir diskutuot su tavim, ir taip turiu ka veikt, ne vien ruskeliam irodinet kad ruskiai blogi.
Ir plius, as nejuokavau ;]

Tai kad vel pradedi…
Mano argumentas tas kad zinisklaida parsidavusi ir saliska (as tai pats matau kaip issilavines zmogus).
Be to laiko mus uz runkelius nesivargindama paruost liaudziai rimta uzsakyta straipsni…
Bet tau tinka Cha cha sueina Mirkt
Rusai tau nepatinka - tavo reikalas.
As daug keliaudamas visokiu zmoniu maciau, ir kiekviena tauta turi pliusu ir minusu.
Tik kad apie Lietuva daugiausiai zino slavai (ir kalba apie mus is geros puses)
nu dar zydai zino, o musu ‘draugai’ jav pilieciai dauguma net nezino kur ta LT.
O europeciam esame antrarusiai is salies kur daug keksiu.
Gal tu is tu kurie mano kad rusai vezdavo musu protevius i sibira, tada viskas aisku. Tik paradoxas dauguma tu svolociu buvo ne rusai o musu nauji draugai:
gruzinai, ukrainieciai, zydai net lietuviu buvo ju tarpe.

Cia vienas geras komentaras is delfio kuris apibudina tokius kaip tu:

tai idomi Lietuvos valstybes politika,kuri susiveda i teze-"jei jau tarnauju,tai visa sirdimi,kunu ir siela".Su pilieciais dar liudniau-"nebuvau,nemaciau -bet viska zinau".

[quote]
cheslovas rašė:

Patikek, kad saliska tai zinau ir savo patirties, bet jei nebutu ziniasklaidos, tada butu visiska suirute saly ir kiekvienas darytu tai ka nori, be jokiu skrupulu kad apie juos suzinos visuomene. Bet kad teigt kad viskas ka per zinias pasako yra sufabrikuota ar pan, mano nuomone tai debilizmas. Ar klystu?
Apie dabartine valdzia isviso tyliu, ner ka diskutuot, bet kai pareiskia kad uspackihas jega vimdo mane…
Ir kodel tu galvoji kad tu tik vienas esi keliaves? Esu mates ir bendraves su daugeliu tautybiu asmenu, ir turiu savo nuomone. O kad slavai kalba apie mus is gerosios puses tai nebent mazuma, nuvaziuoji i rusija ir ten aiskina jie tau kad jus fashistai, tokie ir tokie, jusu nieks nebuvo okupave ir pan. Girdejau savom ausim. Apie vakariecius snekant - yra visokiu.

[quote]Gal tu is tu kurie mano kad rusai vezdavo musu protevius i sibira, tada viskas aisku.
[/quote]
Tai gal dar pasakyk kad neveze?
Kad zydai dejo parasus ant dokumentu kuriais liepdavo vezt, patikek, zinau. Idomu pasidare, gal kartais ruskiu “istorius” straipsnius skaitai? Tu bent zinai pas ruskius kokia propaganta apie baltus ir vakariecius universitetuose varo?
Nepatinka Lietuvoje, niekas nelaiko, buk kaip mase ir isvaziuok Labas

del tų trėmimų tai sutinku su cheslovu. ir del propagandos. jie ten tokių fintų sugalvoja Pavargęs
nerekia besąligiškai gint jų rusų. žinoma, ir savi prisidėjo norėdami prasisukt. bet faktas lieka, rusai buvo okupavę šalį, o ne kas kitas.

ne pyk, girtas esu dar (jei ka su lietuviais geriau ne su rusais Cha cha )

Abejoju ar tu Afrikoje ar Ukrainoje apie metus praleidai…
Tiek to…
Tujau nama pastatysiu margarytos saloje ir isvyksiu Taip kad nebenervint taves.
Nu mano proteviai parvaziave is sibiro nama pastate, nu o zemes as atgavau jau… Ne viskas taip blogai kaip pvz Sera Leone… Mirkt

Kiekvienam savo zmogau, vieni i miskus isejo kiti i konclageri buvo isvezti, treti i sibira…
Budamas Rusijoje ar Ukrainoje problemu sulaukdavom daugiausia is kaukazo atstovu ar totoriu kokiu, su rusais ispresdavom kaip ir su lietuviais ‘ta pacia visiem baltiem suprantama kalba’.

Bet vistiek taves nesuprontu - Stalinas gruzinas buvo! Cheslovai, kaip cia dabar?

[quote]ne pyk, girtas esu dar (jei ka su lietuviais geriau ne su rusais Cha cha )
[/quote]
Tau gerai Šypsena

[quote]Abejoju ar tu Afrikoje ar Ukrainoje apie metus praleidai…
Tiek to…
[/quote]
Nematau net prasmes ten vaziuoti, ypac i afrika Nekaltas

[quote]Tujau nama pastatysiu margarytos saloje ir isvyksiu Taip kad nebenervint taves.
[/quote]
Per nuo iki pamirso paminet apie nusikalstamuma tenai, perdaug neidelizuok tos salos.

[quote]Nu mano proteviai parvaziave is sibiro nama pastate, nu o zemes as atgavau jau… Ne viskas taip blogai kaip pvz Sera Leone… Mirkt

Kiekvienam savo zmogau, vieni i miskus isejo kiti i konclageri buvo isvezti, treti i sibira…
Budamas Rusijoje ar Ukrainoje problemu sulaukdavom daugiausia is kaukazo atstovu ar totoriu kokiu, su rusais ispresdavom kaip ir su lietuviais ‘ta pacia visiem baltiem suprantama kalba’.
[/quote]
Na kaip bebutu rusai daug artimesni savo kultura ir pasauleziura nei totoriai, kaip jau bebutu.

[quote]Bet vistiek taves nesuprontu - Stalinas gruzinas buvo! Cheslovai, kaip cia dabar?
[/quote]
Hitleris irgi Austras buvo, ne Vokietis Mirkt

Va is kur pazinsi kad savi savus dangsto:
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=12160700

tai apsi…syk dabar stacias

[quote]
sHARKs rašė:
valdzios atstovu? O gal tu zydas ir nemyli rusu uztai kad putia raukti pradejo ‘gudresnius’?

Ir dar - kad dulkina mergas tai gerai, matosi kad vyras o pavydi itariu tik nevykeliai ir impotentai… Kitaip nepaiskint (turbut tu netoks Cha cha )

[quote]

Tu teisus Jis tikrai pavidi kad pinigu uzsidirbt negali ir paciam nestovi, todel pasidare pisemistas Šypsena

Proto bokstas tu Gerai