Ar laukiate?

Kažkaip diskusijoje nemačiau nieko konkretaus nei apie mano faktus, nei apie lubas - mačiau tik ėjimą su vaiku pažaist. Juokiasi

laukiau acakymo is taves, kada panamera gavo galinius vairuojamus ratus. nesulaukiau … Nu OK daleiskim youtube.com/watch?v=icNTjYYrvHQ, kas is konkurentu sita turi?

Rimtai??? Cha cha Cha cha Cha cha kiek laiko 7er remote parkingą turi? Cha cha

taip paciai veikia?susiranda vieta? nereik raktu xujachint? Juokiasi Juokiasi Juokiasi ble tu neadekvatas…

va pardavimai carsalesbase.com/european-sales-2017-q1-limousine-segment/

centrinė konsolė ką nepanaši? Neturėjau galimybės gyvai sulyginti, bet kad iš pirmos žvilgsnio žiūrint man jos vienodos. Soriuks, dėl metų suklydau, 05-15’autoplius.lt/skelbimai/audi-a6-2-7-l-universalas-2005-dyz elina s-5882057.htmlva A6 ir A4 2015:autoplius.lt/skelbimai/audi-a4-2-0-l-sedanas-2016-benzina s-628 0761.html

vel suklydai Liūdnas

pas A4 vėliau pradėjo eiti, bet esmės tai nekeičia, kad konsolės dizainas ėjo 10 metų.

ejo ilgai, nesigincinu. ir uzpises buvo, nesigincinu. bet nereik faktu iskraipyt Cha cha

kaltas, nežinau modelių gamybos pradžios, nes nesidomiu šita marke. Čia taupymo programa kokia buvo įjungta?

siaip blia,lyg masinom domiuosi,lyg ir audi nera tolimos salies ir nezinomas gamintojas,bet qrwa as tu a4 visiskai neskiriu,man ta 09m ir is robio linko atskirt butu gatveje be valciu Cha cha

negaliu acakyt i sita klausima, nes nezinau Juokiasi

Po savo senoles audi as nesidomiu net ir naujomis Juokiasi

Suomi> tu is tu,kurie nx nenusimeta masinos,bet is tu,kuriems patinka dolgostrojus Taip Cha cha

as kai turejau a4 2002 tai buvau labai patenkintas. per 4 metus absoliuciai nieko nedariau, apart priekiniu svirciu keitimo. nuprikau su 140K myliu, pardaviau su 236K

aplamai man ta a4 02m Gerai po jos kur isejo jauciu negraziausia a4 . iki siol matau mieste malasi retkarciais raudona 02m+/- a4 su juodais akcentais,juodas stogas,groteles,ant zemu sprandzinu Gerai

Siaip man irgi tas modelis pac Gerai.jeigu likciau be valdiskos tai ieksociaus sau tokio avanto S-line quattro su maza rida. nes rimtai, kiek as su ja acimaliau 0 problemu, del to ir pradejo patikt OOOO Cha cha bet jau nera jos “gyvos” - sudauzyta nurasymui Liūdnas

Turėjau ir aš tą 2003 sport, su žeminta važiuokle gamykliškai ir sport salonu. Tiko tas modelis, o su fl, tai garantuotai sugadino išvaizdą. Bet meilė Audi neatsirado Drovus

as pries tai E46 epizodiskai turejau, tai meile bmw tada ir dingo Juokiasi

dar pasakyk,kad 318i tai nieko keisto Cha cha siaip turejau audi bulka coupe,ka zinau,realiai viskas neblogai,ant graziu r17 pastaciau,bet kai biesindavo nesuremontuojama priekine pakaba tai nx.