Ar esate žvejoję Žaslių ežeruose

zalieji tai kapriznas ezeras tai kimba tai nixuja nesuprantu as jo ne velnio eseriu tai eina pagaut ant didelio gylio bet ir tai kaip jiems ten uzplaukia esu ten velkeves viena lidekaite pagavau 2kg ir vsio Liūdnas

O kur tas ezeras yra ???,jei Nepaslaptis

vilniuje reik varyt uz santariskiu link europos parko tik nedavaziavus europos tenbus parda saulute ir uz jos iskart i kaire ir atsiremsi i zalius ezerus Šypsena

Dekui tau,as buciau prie Zasliu ieskojas Mirkt

nera uz ka visada prasom Mirkt

Sportik truput susipainiojo, temoje snekame apie zasliu ezerus, t.y. prie Kaisiadoriu Šypsena, o zaliuosius prie Vilniaus Šypsena

oi sorry tikrai susiveliau Šypsena

tai va katik gryzau is zasliu pasedejau namie uki apsitvarkiau ir nuejau prie ezero ledas kaip kose. labai nustebau nes suraibuliavus vandeniui gal 30cm gylije pamaciau lydeka ilgis tikrai virs metro ir svert turejo gal 8 - 10 kg net kojas pakirto nelabai ji i mane regavo bet po kokios minutes ramiai nuplauke, tevukas kitam gale ir panasu reishkini mate tai pagalvojom gal varles nemiegancias gaudo? Apakęs Apakęs Apakęs Apakęs tai va tokios tokeles

Girdėjau, girdėjau… Cha chaJei rimtai šeštadienį marš brasokas buvo į Miniją. Pramyniau kokį 7-8 km šlaitais…Any brakšt Liūdnas

ketvirtadieni ir penktadieni tuose supist ezeruose prasimaliau, oras buvo nuostabus. Apakęs Ignoruoju , savaitgali ant tableciu prasedejau Taurė Alus o kita sestad ciuosiu ant ledo, ezerai prikolni, nekarsiavau o velkiavau ir su exol prasitryniau, grazus dugnas, matosi gyvybe, tiesa tik pora silkiu ir eseri pagavau per 2 dienas, bet ir atrodziaiau kaip is namu isvarytas… Baisulipsiu ant ledo, karsiu tikrai bus,radau pora graziu skardziu ir salia ju duobes Šypsena Labas

Kaip masnai ledas geras bus, ar tik ant tų mažesnių?

va buvau sestadieni zasliuose, tik ant didziojo ezero, ledas 5-8cm, braska visur, ypac toliau nuo kranto rezultatai nekokie, daug smulkmes, nieko rimto, pora tusciu kibimu ant velevu kaip visada vietiniai pripasakoja kaip gerai kibo vakar ir uzvakar, sekmadieni prasedejau elikuose, rezultai beveik nesiskyre +1.5kg lydeka Labas

Jaučiu reiks kokį kartą atlėkti, bet kiek kalbėjau sako, kad vis dėlto kimba geriausiai didžiajam ežere…

sveiki, pora savaiciu pries ir vakar buvau isbandyti ta zasliu ezera…is tikro liudnas vaizdas, zuvies gan daug, bet smulki, kur tik nebandai plakiukai ir kuojos, cigaretiniai eseriukai, na tarkim nemoku zvejot ir nepagavau stambaus nieko, vietiniai kaip visada vakar ir pries naujus pagaudavo ir krokodilu… pats liudniausias faktas-pilni krantai sakotiniu,praeiti neimanoma, psak vietinio pijokelio tai ir savininkai ten po 30 ju privaro…na bent lydeku ten tikrai nevaziuosiu avasari gaudyti. tiesa elektrenu marios niekuo nesiskiria, nuo pastrenio ,vievio puses vien sakotines