A jau reik?

720 tkm Valioauto.plius.lt/skelbimai/volvo-v70-2-4-l-universalas-2005-dyzeli nas-4537791.html

nu va, kuriam cia euro4 varikliai prasti ? Cha cha kaina atitinkama, kame problema ?

kaip ten sako, švarus džyps, gėda šeimininkui ar pan kažkaip Cha cha

Pikčius, cia euro 3 Labas

Dzipas Juokiasi

nu jo, pagal lipala euro3. vienas senuju geruju varikliuku fanas siuo metu keicias beveik visus kompensatorius, rida ~300k km su biski Juokiasi

greiciausiai alyva rafinuotu budu pirkdavo Šypsenapas mane dabar euro4, kita savaite DPF invazija pajus, darysim euro3, ir NM nuleisim i 1700 aps

Bb nieko nebekainuoja, pasiziuri kazka gyvo ir normalesnio ir kaina atitinkama. O kad lavonu pigiai yra, tai visu masinu modeliu tokiu pigiai yra…

cia toyota prius ???

kazkas tokio, nors i mano “nauja” iskart po garantinio pradeta pilt 5w40, paskutinius 7 metus Juokiasi kolkas nesimato jokiu pozymiu

as dabar neste 0w30 a5/b5 supypliau, uz 6 litrus 40 eur, tai kaip ir nera kur taupyti kai 5w30 butu 35 eur kainave siaip nepirkit alyvos visokiuose intercarsuos, senukuos ir viskas bus ok

Vakar nuploviau, gryzo auksine spalva Gerai

o tai kur pirkti?

Norfoje

Dr kaiptik daznas plovimas auto plovykloj ir pzda viskam.Bet kaip ten bebutu, ziema pora kart i menesi skaitau butina nuplaut ,isdziovint ir nuvaskuot.

kuom senukai ir interkarai blogai? pirkti pas dalbojobus tokius kaip tu? Cha cha

As anksciau plaudavau masina belekur,tame tarpe ir po sepeciais ,tai po kokiu metu dvieju matas buvo Šypsena bet atpoliravo ir vel galima kist po sepeciais Gerai

heaton>kur bent uzsiminiau nors kazkiek,kad plovykloje sepetineje reikia plauti?..as paskutini karta ten buvau 2000m metu vasara,kai tik atidare statoila,bet isvares pakraupau pamates ka padare su juodu akrilu Nežinau

pirkau intercare vienai masinai,kitai senukuose kaip tik Cha cha

vin, nesusidurei su broku ant 105XF DAF itempeju ???