20 knygų, kurias privalo perskaityti kiekvienas! Pateikit savo sąrašiuką

Absoliutus niekalas tas pats kaip Pop muzika Taip tai Britiskos pop kulturos gaminys…cia mano asmenine nuomone Kietas

O che knygos, kurias labai noriu perskaityt;]

S. Parulskis "Trys sekundes dangaus"
T. Guenard "Stipriau uzh neaykanta"
A. Baricco "Shilkas"
L. Voinic "Gylys"
J. Genet "Vagies dienorashtis"
E. Wurtzel "Prozaco karta"

Kadangi neskaichius negaliu girt, bet manau, kad turetu but neblogosLaimingas

Jei jau naudojame žodį “privalo”, tai turbūt reiks susitaikyt su tuo, kad ne visos knygos patiks? Nekaltas

Ne tu nepriimk asmeniskai tesiog issakiau savo nuomone grinai apie ta knyga ,man ji idiotiska,nors kritikai ivairus ja giria kaip sedevra ir t.t bet…Veee

Va dabar kaip tik skaitau 1 tavo pamyneta knyga labai Gerai idomi,drasus tekstas,jokiu romantiniu pagrazinimu Taip tiesiai sviesiaiTaip

Nepriimu asmenishkaiLaimingas
Ner ji idiotishka bent jau man… Shape man ja pasiule po didelio susizhavejimo “Heroinu” [M. Burgess], sake palix didesni ispudi. Bet man “Heroinas” vis tiek geresne nei ta.

butent kitaip sakant be ju niekur Laimingas

Apie ka?
Musu biblej pakolkas tokios neatsiradoŽliumbia

Ash abejoju, ar imanoma rast toki dalyka, kuris patiktu visishkai visam pasauliui be ishimties;]

A. Baricco beje labai sunkiai skaitomas neseniai bandziau skaityt jo : Jura ir vandenynas ,bet tesiog truko kantrybe Nekaltas gal tai buvo budinga tik tam kuriniui,bet galima uzmigti beskaitantTaip
Siaip paskutine knyga kuria perskaiciau yra Sinuhe egiptietis,nepamenu autoriaus zinau kad Suomis Taipknyga buvo isliesta 1947metais akimirksiu tapo besceleriu,verta paskaityti,knyga tikrai labai stora bet visas veiksmas tesiog neduoda atsiktraukti nuo jos labai dinamiskas!TaipGerai

tiek daug nesu perskaites… Drovus

Apsiskaites pilietis;]

tai knyga apie zmogu afganistano karo veterana ir jo gyvenima po to karo,si knyga bando parodyti kaip pakeicia zmogu karas,as tiesa dar mazai jos perskaites bet man jau susidare toks ispudis…tai knyga apie asmenybes jausmu ir viso kito atbukima Kietas

mano galva, tai visi karai del knygu ir vyksta. bet tau, bijau, suprast tai nelemta.

Gerai, tada tarkim: kokia knyga sukele antra pasaulini kara?Cha cha

Sinuhę parašė Valtari, cia tikrai smagi knyga,kaip ir kitos šito autoriaus, tik aš pirmenybę suteikiu Bredberiui, nes tokio humaniškumo ir lengvo ir fantastiško pasaulio dar niekur neradau…Kava

Bet siaip tie kuriniai, kurie yra skaitomi mokykloje, tikrai beveik visi verti buti tame 20tuke.
O cia, mano manymu, geriausios mano skaitytos knygos…Nekaltas

V.M.Putinas "Altoriu sesely"
B.Sruoga "Dievu miskas"
Selindzeris "Rugiuose prie bedugnes"
P.Coelho "Alchemikas"
"Penktasis kalnas"
F.Dostojevskis "Nusikaltimas ir bausme"
V.Sekspyro kuriniai
Balzakas "Tevas Gorijo"
C.Dikensas "Dombis ir sunus"

As tesiog tingiu gilintis i tavo filosofinius kliedesius Cha cha O antra pasaulini sukele Mein Kampf Juokiasi

s.u.p.i.s.t.i snobai, prisiskaito visokiu hemingveju, iskala astronomijos zodyneli, neva intelektualai? inetlektualai. o zemelapy nesigaudo, kaip iki bezdoniu nuvaziuot. tai ir bezdekit i sveikata. as intelektuale nebusiu Juokiasi

ir neduokdie parulskiui dar tokiu skaitytoju, kaip lexaaaas… yomayo.